Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlotol verezhetek...

Fogamzásgátlotol verezhetek szex után?

Figyelt kérdés
kb 1 honapja kaptam uj fogamzasgatlot es azota mimden szex utanverzek egy kicsit, de csak addig amig meg nem torlom magam szex utan..utana ninvs semmi.lehet ez a fogamzasgatlotol h esetleg tul szaraz vagyok?
2013. nov. 17. 07:52
 1/8 II.Dartheon ***** válasza:
szerintem nem, inkább azért mert száraz vagy.. de ezt sem hiszem h ez lenne a baj...
2013. nov. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ! Az együttlét utáni vérzés nem gyerekjáték ...Orvos !Lehet méhszájsebed stb.... :S
2013. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az un. postcoitális vérzésnek a legtöbbször méhszájseb, vagy gyulladás az oka. A szárazság is lehet gyulladás miatt. Érdekes módon nem csak bő folyással jelentkezhet,hanem szárazsággal is.
2013. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos csak december elejere kaptam időpontot a nőgyogyászhoz:-(
2013. nov. 17. 08:35
 5/8 A kérdező kommentje:
meg az az érdekes h mig a masikat szedtem addig nemvolt semmi bajom..ennek az ujnak annyiban mas az osszetevoje h az ösztrogen kevesebb egy kicsivel
2013. nov. 17. 08:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez esetben sem indok a vérzés együttlét után ... Ha spontán áttöréses hóközi vérzésről írnál ,azt mondanám a gyógyszer az oka . De így szerintem biztos hogy nem !
2013. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez nem teljesen vér..amikor megtörlöm magam, akkor ilyen halvány barnas "cucc" jön ki belölem..viszont ha a hüvelybementnél egy bizonyos ponthoz erintem a papirt akkor az egy icipicit véres lesz..ezert gondolnam h a szarazsagtol van
2013. nov. 17. 17:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki hogy veszel tejsavas hüvelykúpot ... hátha jobb lesz .Ártani (főleg fogamzásgátló használata közben ) nem árt . pl .Génia 92 hüvelykúp
2013. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!