Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 12 évesen hordok melltartót...

Ha 12 évesen hordok melltartót (merevítős 1 van, a többi nem) akkor lógni fog a mellem? (75A)?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont akkor nem fog lógni, ha melltartót hordasz.

Aki nem hord melltartót, annak fog előbb megereszkedni. Akinek meg nem pici cicije van, hanem netán még nagyobb, annak meg még jobban megereszkedik, ha nem hord melltartót.

2013. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,mert ahogy olvasgattam másoknál,azt írták, hogy akkor fog csüngeni a cicije valakinek ha melltartót hord
2013. nov. 17. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele ép értelmes ésszel.

A mell a súlya miatt lefelé "lóg", és ha nincs, ami fent tartsa, akkor állandóan lefelé fog lógni és előbb-utóbb meg is ereszkedik. A melltartó pedig segít fent tartani. Így csak a korral fog megereszkedni és nem időnap előtt a melltartó viselésének hiánya miatt.

2013. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem írom alá. A nagy melleket tényleg tartani kell,de egy A kosarasat nem! Ha "logikusan belegondolsz" azok a részek,amiket folyamatosan tartunk "ellustulnak" ez igaz a mellekre is. Saját példámmal tudom igazolni! 49 éves vagyok,most B kosaras a melltartóm,de még most sem lóg a mellem igazán. Persze,erre lehet mondani,hogy hiszem,ha látom,de miért hazudnék itt,ha úgysem ismernek?! Szültem 2 gyereket,szoptattam 13 hónapig (akkor persze viseltem melltartót,mert nehéz lett a mellem),de utána kb. 38-40 éves koromig csak akkor hordtam,ha szükséges volt.
2013. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs igazán összefüggésben a melltartóval a későbbi "lógás".
2013. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hogyha a melltartó tartja, akkor nem lesznek elég erősek azok az izmok, amik tartják a mellet, és attól lógni fog, hogyha leveszed.
2017. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!