Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olvastam, hogy 16 éven aluliak...

Olvastam, hogy 16 éven aluliak ne használjanak merevítős melltartót. Igaz ez? De miért?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy olvstad az igaz. ;)

Amugy szerintem ez hulyeseg.

2008. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az is lehet, azért írták ezt, mivel 16 éven alul még bőven fejlődnek a mellek, és lehet ez picit megzavarná a normális fejlődést, bár sztem ez hülyeség... :)
2008. márc. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
A merevítős melltartó azért jó, mert megtámasztja a mellet alulról, és nem lesz lógós később sem! Szerintem hülyeség, miért ne hordhatnának! Attól még fejlődni fog a mellük!
2008. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
szerintem,ha nem lóg amelled akkor ne használj,mert elernyednek a mellet tartó izmok,mivel így nincs mit tartaniuk,a funkció megszűnik.Ha lóg akkor használj mert akkor majd úgy tűnik nem lógnak.
2008. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

16 évesen minek melltartó egyáltalán? Annyira lóg?

Ha minden áron viselni akarsz, akkor olyat válassz, ami sehol se nyom. Elég nehéz jót választani - és, mivel ilyenkor még rendesen nőnek a mellek, elég sűrűn kell(ene) új. Hiába engeded ki - mert nem csak a mellkas körfogata nő. Na, ez az, amit a nők halogatni szoktak - amíg ki nem durran a régi :-)

Vagy azért kellene, hogy nagyobbnak látsszon a melled? Arra van néhány szivacsos típus... de szerintem nem jó ötlet.

2008. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó hozzászóló :) én 17 leszek és 75Fes melltartót hordok,mert csak ebbe férek bele :) Valakinek,ha akkor akkor kell melltartó,nah nekem se lógósak,de azért jobban érzem magam, ha van rajtam ;)
2008. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!