Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már csak napi 2-szer...

Ha már csak napi 2-szer szopizik a babám akkor lehet merevítős melltartót használni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

???

Én mindig merevítős melltartót használok, nem szoptatós, hagyományos, igény szerint szoptatom a lányom, 3 hónapos.

Rettentő nagy a mellem, merevítő nélkül semmit se tartana.

nem is értem, miért írtál ki ilyen kérdést.

2013. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen érteni?valószűnű azért írtam ki mert én nem merevítőset használok jelenleg!így már érted?
2013. ápr. 21. 21:19
 3/11 Gyönyörűséges ***** válasza:

pff nekem is nagy a cicim alapból,es mar 11 hónapja szoptatok,nem bírom mar elviselni a merevítör m.tartót. nehanyszor probaltam hordani,de vhogy viszket benne a cicim :) akkor szokott amugy amikor tul van telitödve,szerintem ezzel jelez,h kenyelmetlen.

Szoval,en is 2-3-szor szoptatok egy nap,de nem kenyelmes a merevítös m.tartó,max 1-2 óraig.

2013. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, még mindig nem értem mi az összefüggés a szoptatás és a melltartó merevítője közt, ezért sajnos nem lehet érdemben válaszolni a kérdésedre.
2013. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gyönyörűséges ***** válasza:

Mondjuk,h a merevítö nyomhatja a tejcsatornat,ami nem tesz jót neki.

en csak elnyomtam egyszer alvasnal a cicim es elzarodott egy tejcsatorna.

Utolsó,ha igeny szerint szoptatsz,akkor mondjuk egy parkban,hogy adsz cicit a babadnak? leveszed az egesz m.tartót? ha nem szm

optatsz nyilvanosan,akkor hogyan tennéd?

2013. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, már értem. Nálam nem fordult elő ilyen szerencsére.


Amúgy nyilvánosan sosem tudnék szoptatni, brrr.

Nem kell a melltartót levenni, csak a csipkerészt lehúzni és már ehet is a baba.

2013. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
oszinten szolva en sem szerettem a nem merevitos szoptatos melltartot, es szerencsere lehet kapni nagyon csini merevitos szopis cicitsrtot,a h&m-ben a bp,vorosmarty teren efesz jo aron:-)
2013. ápr. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
oszinten szolva en sem szerettem a nem merevitos szoptatos melltartot, es szerencsere lehet kapni nagyon csini merevitos szopis cicitsrtot,a h&m-ben a bp,vorosmarty teren egesz jo aron:-)
2013. ápr. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szinte mindig merevítőset használtam, eleinte néha még abban is aludtam, mikor éppen nem volt merevítő nélküli alvósnak (nem mondom, hogy kényelmes volt).

Nekem nem okozott gondot, simán kikaptam belőle és már szopizhatott is (sőt, másfél évesen még mindig szopizik).

2013. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg nem tudok merevítőset hordani,mert egyből becsomósodik a mellemnek az a része,szörnyű dolog!

Az első fiamnál is ez volt,ő vele olyan 1 évesen kezdtem megint ilyet hordani,mikor már leredukálódott a szopik száma.nem tudom te milyen szempontból kérdezed,nekem ez a tapasztalatom.

2013. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!