Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 napja menstruálok! Hormonál...

21 napja menstruálok! Hormonális zavar?

Figyelt kérdés
Decembertől-Májusig Yasminelle fogamzásgátló tabit szedtem. Minden flottul ment. A menstruációm pontosan jött meg és 4-5 napig tartott. Most Július végén újra elkezdtem szedni az antibaby tabit. A menstruációm 2.napján, tehát ahogy az a nagy könyvben is meg van írva már 48 órás vérzésre kezdtem el szedni a Yasminelle-t, hogy jobban beállítsa a ciklusomat. Nos azóta 21 napja folyamatosan vérzek a tabit folyamatosan szedem. 4-5 naponta kicsit alább marad a vérzés mennyiség aztán , mintha csak természet anyánk noszogatná, varázsütésre begörcsölök és megint igazi intenzitással kezdődik előlről minden. Kérdezem én: Ez hormonális zavar??

2012. aug. 22. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz!!!!!
2012. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudommm......tudomm....de még addig van 4 napom . Hétfőn kell mennem.... :S És már kétségbe estem :S
2012. aug. 22. 12:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj vele!!!Ne várd meg a hétfőt csajszi! Most indulj meg!
2012. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez bármi lehet....ciszta, petefészek gyulladás... de mondjuk az elég ilyesztő hogy intenzív a vérzésed... mert nekem is volt 2hónapig volt barnás pirosas mindenféle vérzés de nem nagy mennyiségű...menj el magánklinikára!!10ezer forintért vállalnak azonnal! nézz utána a neten...van egy pár magánrendelő!
2012. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azonnal dokihoz! Amugy rá van sztem irva a papirjára hogy ilyen esetben azonnal dokihoz. Akármitől lehet mint ahogy előttem is irták: ciszta..

Az is lehet h. a fogigátlo de az tuti hogy nagyon NEM jo ennyi ideig vérezni. Nem is kellett volna ilyen sokáig várnod vele. És ha egyszercsak jobban megindul azt elvérzel?? Ejj!

Azért ird majd ide kérlek mit mondott a doki.

2012. aug. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hallgattam ratok es elmentem ma dokihoz, kora reggel :) semmi rosszat nem mondott. Annyit kert,h szedjem be az utolso ket szem gyogyszert es az azt koveto 8. napon kezdjem el az uj csomagot. Kicsit megterhelo lesz, h vasarnaptol megint verezni fogok,de elmeletileg utana mar nem kellene jelentkeznie *attoreses verzesnek* Viszont en ugy gondolom,h ha netan megis folytatodna ez az allapot, abbahagyom a fogamzasgstlast, edesanyam sem birta annak idejen. * Azert csillagoztam meg, mert ugyanis a doki szerint szoba johet a ciszta,de erre a temara csak akoor allunk ra,ha tovabbra is verzek. Mivel gorcsolok igy a nyalkahartyam is levalik ami eleg aggaszto, de egyenlore meg attoreses verzesnek tekintjuk. Ma 22. Napja van meg a menstruaciom. Koszonoma valaszaitokat :)))
2012. aug. 23. 10:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem ultrahangoztak meg?
2012. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem!! Kellett volna???
2012. aug. 23. 14:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát nem ártott volna az ultrahang
2012. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igy van!! AKkor kiderül mi a baj... ha ciszta és már tul nagy azt meg kell müteni...ha csak kisméretű akkor felszívodik magátol vagy kapsz rá vmi gyogyszert....
2012. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!