Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műtét után (lépemet műtötték)...

Műtét után (lépemet műtötték) 1 évvel már kitehetem magam komolyabb eséseknek (síelésnél), ahol megüthetem a hasamat is?

Figyelt kérdés

Síelni mennék, viszont nem tudom mennyire biztonságos, ajánlatos nekem. Síelésnél előfordulhat, nem is egyszer, hogy elesek, komolyan beütöm valamimet.

Viszont tavaly volt egy lépműtétem lépciszta miatt, azt mondták ütés hatására is kialakulhatott...

1 év után egyébként teljes a gyógyulás? Kötőszövetek stb... Mert, ha nyomkodom a heg körül még mindig érzékeny.


2009. nov. 18. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Nincs orvosod?!...

Műtét után nem kellett visszamenned kontroll-vizsgálatokra?...


Az orvosodat kérdezd meg!!!...

2009. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint az előttem szóló + van pl motokrossz mell és hátpáncél, meg hasonlók.

Nem sértésképp, de ezekre a válaszokra magadtól nem tudtál rájönni, vagy azért tetted fel a kérdést, hátha valaki azt írja, amit hinni/látni szeretnél?

2009. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!