Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A köldökömnél erős szúró...

Adió kérdése:

A köldökömnél erős szúró érzést tapasztalok mintha belém nyilalna a fájdalom, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Köldöksérv, bélhurut, bélgázosság, székrekedés, kezdeti vakbélgyulladás
2013. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj el egy jó homeopátiás orvoshoz! De addig is ezt szedhetnéd:

COLOCYNTHIS CH9 minden nap 1-szer 3 globuluszt elszopogatni éhgyomorra 1 hónapon keresztül.

(Pláne, akkor ajánlom, hogyha amikor fáj, akkor jól esik neki a nyomás, vagy, ha pl. ráfekszel.)

Ezt bármely patikában megrendelheted, 1 nap alatt meghozzák és 800 Ft egy dobozzal. (Törzskönyvezett gyógyszer.)

2013. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most veszem észre, hogy nő vagy!


Akkor a petefészektől kezdve a petevezetéken át a méhig bármilyen betegség lehet. Az sem kizárható, hogy húgyúti fertőzés stb

Ez a tünetegyütte rengeteg betegségre utalhat. Ilyenkor célszerü várni, hátha lesz más tünet is... vagy kibírhatatlan a fájdalom, akkor orvoshoz fordulni, mert a női belső ivarszervek alattomosabbak, mint mondjuk férfiaknál a prosztata.

2013. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a baj az hogy most jöttem vissza németországi lakhelyemre még otthon voltam semmi bajom nm volt, itt meg ha nagy gáz lesz muszály leszek kézzel lábbal elmagyarázni h mi a bajom! :S
2013. nov. 20. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Épp ilyen problémával jöttem ide fel,megnézni,hogy van-e róla infó.Nekem a köldököm mellett balra fáj,ott kicsit puffadt is,nyomásra mégjobban fáj s mozgásra is.A vakbél és a méh+petevezetékek lentebb vannak.Ezért azok nem lehetnek nem? Én csak valami gyomorproblémára tudok gondolni.De hogy mi lehet ez?Nem szoktam orvoshoz járni,de ha nem múlik holnap elmegyek,mert tényleg kellemetlen.
2013. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na kiderült mi az? nekem időközben elmúlt vagy csak nyomáskor érzem de nem mentem el vele dokihoz.
2013. nov. 26. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem mentem el vele orvoshoz,egy idő után el is múlt az a fájdalom,amiről itt írtam.Viszont most úgy begörcsöltem köldöktől egészen lentig,hogy vagy fél óráig meg se bírtam mozdulni.Még levegőt sem tudtam rendesen venni,csak félig,mert aztán ott fájt.Olyan volt,mintha egy kötelet feszítenének ott végig.Hú de rossz volt,most jobban utána nézek mi lehet ez....
2014. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!