Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most akkor hogyan is van?...

Ez most akkor hogyan is van? Nem voltam ilyen helyzetben, szükségem lenne a tapasztalataitokra!

Figyelt kérdés
"Sztk"-s nőgyógyászati rendelésre mennék, kértem is időpontot telefonon.Egy bizonyos doktorhoz szerettem volna menni, de azt mondták ez már nem így működik. Csak adtak egy időpontot és kész. Akkor most véletlenszerűen fogok tartozni egy dokihoz?Ha terhes vagyok onnantól kezdve már mindig ő fog ellátni? Vagy mindig más, aki éppen ott van? Várnám azok válaszát akik ebben a kérdésben több tapasztalattal rendelkeznek, előre is köszönöm!Továbbá érdekelne azok tapasztalata is, akik nem magándokinál szültek!
2013. nov. 20. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nem fogsz mindig hozzá járni ha terhes avgy. sztk-ban ahhoz fogsz kerülni aki épp van. Ahova én tartozok (János kórház) nem kell idöpontot kérni és ki van irva ki mikor rendel igy akkor megy az ember amikor akar. Ha egy orvost akarsz akkor menj el a magán ednelésére vagy beszélj ele hogy ö mikor van és akkor mennél. Oda mész a rendelési idöen és érkezési sorrrendben hivnak be. Nálatok kötelezö idöpontot kérni????
2013. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen kötelező,ráadásul szerdán a hétre már nem is tudtak időpontot adni, és azt se voltak hajlandóak megmondani melyik orvos lesz bent, tehát most izgulhatok, nehogy pont az a doki legyen bent, aki számomra eléggé ellenszenves:(
2013. nov. 21. 06:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Na azért ez így furcsa...

Ha te megmondod kihez szeretnél menni, akármilyen okból és megkérdezed, hogy mikor rendel, akkor azért azt meg kell, hogy mondják!

2013. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!