Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász előtt mit nem...

Nőgyógyász előtt mit nem szabad? Szex pl?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
szexelni nemajánlott, mert az ott maeradt sperma megzavarhatja a rákszűrés eredményét.
2009. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
ja és hüvelyöblítést sem szabad végezni
2009. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Hát, én biztos nem szexelnék előtte, mindig is zavart ha néznek közben. :))


Viccet félretéve: Mindent lehet előtte, mielőtt mész hozzá. Lényeg, hogy megtisztálkodva menj.

2009. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
27%

A kérdésed arra vonatkozik, hogy mit nem szabad csinálni, vagy mit nem szabad mondani?

Nos ami a tetteket illeti én azon kívül mást nem szoktam tenni, mint amit az orvos az utasításaiban a tudomásomra hoz, viszont annál többet kérdezek. Azt gondolom, ha a téma a nőgyógyász szakterületéhez tartozik, akkor nem kell, nem szabad, hogy tabu legyen bármi is, hiszen az illetékes szakembernél vagy. De ha úgy érzed, hogy inkább szexológussal kellene beszélned, akkor a neten is találhatsz rengeteg olyan fórumot, ahol szexológus, illetve nőgyógyász válaszol a nekik feltett kérdésekre és így megtarthatod előttük anonimitásod, s nyíltan felteheted kérdéseidet, felvetheted problémáidat. Mindenesetre ha úgy érzed, hogy bármelyik orvossal is, de beszélned kellene, ne habozz, tedd meg mihamarabb. Minden jót!

2009. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy értettem,hogy nőgyógyászati vizsgálat előtt pl. szex óvszerrel szabad-e vagy sem. nem arról van szó,hogy miről szabad vele beszélni és miről nem :)
2009. nov. 19. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Mi nőgyogyi előtti napon is szexelünk, de nem engedjük be, mert tudnivaló, hogy másnap még javában csordogál az anyag kifelé, a hüvelyöblítés pedig tilos, mert hamis képet ad a hüvely állapotáról (pl.természetes váladék mennyisége). Ugyanígy, ha esetleg egy sikertelen canesten kúra után kell dokihoz menni, mindig kihagyok min. egy napot, hogy a kúp utolsó cseppje is távozzon.

Ja, és puffasztó, gázképző ételt ne egyél, mert ciki lenne odapukkantani, amikor megnyomja a hasad! :=)

2009. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!