Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Három hónapja szültem és...

Három hónapja szültem és olyan két hete rettenetesen kezdett hullni a hajam. Van valami megoldás hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
Az egész ház tele van vele. Járt valaki hasonló cipőben? Van rá valami megoldás? Olvastam hogy van akinél előfordul és hogy talán elmúlik, de aggódom.
2008. jún. 11. 14:13
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én is 3 hónapja szültem, és nekem is nagyon elkezdett hullni a hajam. Nekem azt tanácsolták, hogy min. 10 cm-t vágassak belőle. Vagy a Babe-nak van valami nagyon drága samponja, és azt is meg lehet próbálni. Azt hiszem én a vágatást választom, úgyis itt a nyár! :)
2008. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hajhullás azt jelenti, hogy a szervezeted kimerült az ásványi anyagokból, és ha hiszed, ha nem, a hajban van a test ásványianyag-raktára. Amikor a testnek szüksége van rá, akkor a hajból kiveszi, ezzel a haj meghal, és kihullik.

Ezeket pótold magadban, szinte adagold túl az alapvető ásványi anyagokat. Utána helyre fog állni.

Ja, és ha lehet, természetes forrásból. Ebbe beletartozik a gyógynövényboltban kapható természetes eredetű cucc is.

Remélem segítettem. Gratulálok a babához! :)

2008. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!