Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kétségbe vagyok esve,...

Nagyon kétségbe vagyok esve, van valami megoldást erre az esetre? Vagy volt már hasonló szituációban?

Figyelt kérdés

Már egy ideje észleltem, olyan mintha a hajam kezdene ritkulni, hullani. A fogaim nem teljesen vannak rendbe , 2 tömésem kiesett és egy kilazult. Azonban csak 2 hét múlva kaptam időpontot a fogorvoshoz sajnálatos módon. Lehet hogy van valami köze a hajamhoz a fogaim állapotának? Volt valaki hasonló helyzetben? Nagyon megvagyok ijedve.

17/L



2013. nov. 17. 21:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Lesz egy nagyon fontos esemény amin a hajam fontos hogy majd szép legyen. És az esemény a fogorvosi kezelés után lesz 2 nappal, szóval ha a fogam okozná a problémát sem hiszem hogy egyik napról a másikra rögtön majd nőni kezd újra.Esetleg valami megoldás , hogy dúsabbnak tűnjön?
2013. nov. 17. 21:22
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladt fog, mandula, petefészek, ásványi anyagok és vitaminok hiánya, hormonzavarok stb. is okozhatja. Ha ezt rendbe hozzák megáll a hajhullás és lassan visszanő majd, sajnos az 2 nap alatt nem fog megoldódni. Az esemény előtt fodrászhoz menj el az esemény előtt, biztos olyan technikát tud alkalmazni rajta, hogy dúsabbnak tűnik majd.
2013. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!