Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladás miatt...

Petefészek gyulladás miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete volt jobb oldali petefészek gyulladásom,kaptam is rá gyógyszert,1 hétig kellett rendszeresen szednem,és szedtem is. Általában 16-20.-a között szokott minden hónapban megjönni a menzeszem,most viszont 21.-én sem jött még meg,és semmi előjele sincs... (semmi fehér vagy barnás folyás,semmi.) A barátommal rendszeres nemi életet élünk,de mindig használunk óvszert,és rendben szokott lenni minden. Egyszer óvszer nélkül "oda" tette,de nem élvezett el,meg semmi,csak hozzá tette (nem tette be!).

Viszont ugye volt ez a petefészek gyulladás is... Lehetséges hogy az miatt késik,vagy esetleg terhes lehetek?! Remélem hogy csak az előbbi miatt! Kérlek segítsetek,mert eléggé be vagyok pánikolva!:(



2013. nov. 21. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pániktól is késhet. De komolyan, az idegesség, szorongás is okozhatja. Elméletileg az előváladéktól is lehetsz terhes, de kicsi a valószínűsége. Ha 3-4 nap múlva sem jön meg, megnyugtatásképpen érdemes lenne elvégezni egy tesztet.
2013. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, késhet.
2013. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma vettünk egy tesztet a barátommal,mert már egyszerűen nem bírtam tovább.. És negatív lett,úgyhogy elméletileg minden rendben van.:) Valószínűleg a sok stressz miatt késik,na meg a 2 héttel ezelőtti petefészek gyulladásom miatt.. :/
2013. nov. 21. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!