Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Mert konkrétan...

KokoE kérdése:

Mitől lehet? Mert konkrétan semmit sem mondott. Most akkor gyulladasba van a hólyagom és akkor a méhnyálkahártyámmal mi van?

Figyelt kérdés
2napja fehéres folyasom van és édeskés illatú nekem az illata a fehércsokihoz hasonlít. Voltam pár napja dokinál, de nem mondta, hogy fertőzés lenne. Akkor csak azt mondta hogy megvastagodott a méhnyálkahártyám. Nem latott semmit mert megvizsgált utána ultrahanggal, majd később mondta hogy a húgyholyagom is megvastagodott.

2013. nov. 21. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán ha keresnél egy normális orvost, aki nem csak elveszi a zs-t, aztán ilyen eredménnyel itt hagy kérdezősködni, többet érsz:D


Szerintem ennél egy Sztk-s doki is jobb:D

2013. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A méhnyálkahártya akkor vastagszik meg,ha terhesség áll fenn,vagy a menstruációs ciklus vége felé,mielőtt leválik a nyálkahártya,illetve daganatos betegségeknél.
2013. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!