Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog még nőni, formálódni a...

Fog még nőni, formálódni a mellem ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már 17 éves vagyok... és a melleim megmaradtak egy alsó osztályos kislány szintjén:(

Anyukám szerint én későn érő típus vagyok(ezt úgy ált.ban mondta, a melleimről nem beszéltem vele). Neki amúgy nagyok a mellei 85/C-sek.. És a szülés előtt fiatalon is szépek voltak.

Engem nagyon feszélyez ez a dolog, szinte minden nap szomorkodom miattuk.. Push up melltartót hordok, abban nagyobb az önbizalmam, és abban úgy néz ki, hogy szép cicim van.. de mi van ha az lekerül.. egy srác nem erre számítana..:S

Az is lenne a kérdésem, hogy nőhet-e, formálódhat-e és ha igen kb mikor és meddig? Nem célom hatalmas mellekhez jutni, csak formás, tenyérbe illőket szeretnék...

Pár képet is mellékelek hogy értsétek miről beszélek. Szerintem látszódik, hogy még nagyon gyerekesek, de csak nem maradnak így?! Több ismerősömnek is van hogy pici, vagy hasonló az enyémhez... akkor csak nem maradnak ők is úgy örökre.. nagyon félek hogy nem fogok tovább fejlődni..

Egyébként a mensim kb 13 éves koromban jött meg.

Ne haragudjatok, ha sokat írtam, a rendes válaszokat előre is nagyon köszönöm!!


[link]

[link]

[link]

[link]


2009. nov. 19. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószinüleg még fogsz alakulni, de ha nagyon zavar, menj el anyukáddal (vagy akár nélküle is) nögyógyászhoz, ott meg tudják nézni, hogy hol tartasz a fejlödében.

A másik, hogy lehet, hogy túl sovány vagy? Mert a mellek nagyrészt zsirszövetböl állnak, és ha nincs semmi zsir rajtad, akkor nem lehetnek szép melleid sem.

2009. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami hormonális problémád?

Mert azon kívül, hogy kicsik a melleid, nagyon szőrösek és pattanásosak.

Én a helyedben elmennék egy hormonvizsgálatra, hátha kiderül valami, és doki tudna segíteni.

Egyébként nem szabad elkeseredni, rengeteg módszer létezik arra, hogy nagyobbak legyenek a melleid!

2009. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj a cicieiddel,nyugodj meg!nekem nagyok de jobb szeretnem ha olyanok lenenek mint a tieid,es ami a legfontosabb nem minden ferfi szereti a nagy melleket ha szeret valaki akkor ugy szeret ahogy vagy,ha meg nem lahatja mit valaszt nagyabol.
2009. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Nem vagyok túl vékony, normál testalkatom van, picit husis is vagyok, de úgy nőiesen. A formáimmal nincs baj, leszámítva a melleket..:S

A nőgyógyászra én is gondoltam már, hátha meg tudná mondani mi lehet ennek az oka. Ajánlanátok egy jót? És ha lehet én nőhöz szeretnék elmenni.. aki azért nem kér csillagászati árakat sem. :$

És amúgy mik azok a módszerek, amelyektől nagyobb lehet, kedves 2.válaszoló? Mert a műtét ki van zárva sajnos... Azt hallottam, hogy fogamzásgátlótól is nőhet, és az még talán a hormonokat is szabályozza? A mensimet is rendszeresebbé pontosabbá tenné, talán nem fájna úgy a hasam. Mit javasoltok?

2009. nov. 19. 17:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől nőhet a mell, vannak trükkök, de azért akkora nagy eredményt ne várj egyiktől se :S

Nekem is van egy lány ismerősöm akinek ilyen picik a mellei, ő 23 éves, de jövőre fogják neki megműteni. Sajnos sokat nem tudtak vele kezdeni :S

2009. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2.válaszoló vagyok:

Elsősorban plasztikai műtétre gondoltam, (természetesen nem most, hanem ha érett nőként is ennyire zavar a mellméreted).

Súlyzózással, tornával sokat lehet változtatni a formáján, méretén.

Ha majd fogigátlót fogsz szedni, attól is biztosan nőni fog.

Szóval: ne keseredj el, soha komolyabb bajod ne legyen ennél!!

2009. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha érdekel egy fiú véleménye, akkor leírom, hogy attól, hogy ilyen kis cicid van, még lehetsz gyönyörű lány! Nekem a külsőben, az arc számít!
2009. nov. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
A 07:11-es vagyok! Nekem egyébként tetszenek a cicijeid!!! Gyönyörű!
2009. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi ari vagy!! hát az arcomra nem vt még panasz:))
2009. nov. 20. 16:57
 10/13 anonim válasza:

a 17:31 esnek üzenem hogy attol nincs probléma ha valakinek pattanásos ugyanis az lehet attol is hogy ő neki zsírosabb a bőre és a szőr meg alapvetö kihogyan szörösödik

szerintem anniyra nem vészesek a melleid az egyik 23 éves barátnömnek ennél kisebb és van férje és egy 2 éves gyereke bár a szülés után nagyobb lett neki sokkal és ugy is maradt de azelött ennél kisebb volt.

2009. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!