Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog még nőni, formálódni a...

Fog még nőni, formálódni a mellem ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már 17 éves vagyok... és a melleim megmaradtak egy alsó osztályos kislány szintjén:(

Anyukám szerint én későn érő típus vagyok(ezt úgy ált.ban mondta, a melleimről nem beszéltem vele). Neki amúgy nagyok a mellei 85/C-sek.. És a szülés előtt fiatalon is szépek voltak.

Engem nagyon feszélyez ez a dolog, szinte minden nap szomorkodom miattuk.. Push up melltartót hordok, abban nagyobb az önbizalmam, és abban úgy néz ki, hogy szép cicim van.. de mi van ha az lekerül.. egy srác nem erre számítana..:S

Az is lenne a kérdésem, hogy nőhet-e, formálódhat-e és ha igen kb mikor és meddig? Nem célom hatalmas mellekhez jutni, csak formás, tenyérbe illőket szeretnék...

Pár képet is mellékelek hogy értsétek miről beszélek. Szerintem látszódik, hogy még nagyon gyerekesek, de csak nem maradnak így?! Több ismerősömnek is van hogy pici, vagy hasonló az enyémhez... akkor csak nem maradnak ők is úgy örökre.. nagyon félek hogy nem fogok tovább fejlődni..

Egyébként a mensim kb 13 éves koromban jött meg.

Ne haragudjatok, ha sokat írtam, a rendes válaszokat előre is nagyon köszönöm!!


[link]

[link]

[link]

[link]


2009. nov. 19. 17:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A pattanásosság és a szőrösödés a nem jól működő hormonok eredménye. (Ne mondd már, hogy normális, ha egy nőnek szőrös a melle??)

Lehet, hogy több a kérdezőnél a férfihormon, mint kellene, ezért javasoltam, hogy nézesse meg magát.

2009. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%

kicsik a melleid, de nem kene ennyire feszelyezzen a dolog. formasak, lehet h 17 evesen ez meg nem vigasz, de jo par ev mulva nagyonis az lesz mikor masoknak mar a koldokuk lesz kozottuk. na meg sportban, stb sokkal elonyosebb a kis mell mert nem himbalozik. azt nem ertem mire irta az egyik valazolo h szorosek mert en 1 szorszalat se latok, a pattanasok meg majd elmulnak. szerintem semmikepp ne tetess szilikont!! a baratnomnek ennel nagyobb mellei voltak, de elegedetlenkedett es a nyaron felpumpalodott 90C-re. ok, szepek, elso ranezesre nehez megmondani hogy nem igazi es o nagyon boldog veluk de lehetetlen nem eszrevenni ekkora valtozast igy mindenki tudja h szilikonja van (olyan emberektol hallottam vissza akikrol azt hittem h nem is ismerik ot!) es nagyon cikin beszelnek rola :-ss nagyobb mellel egyaltalan nem lett nepszerubb.

amugy nekem 16 eves koromig atlagos (picit nsgyobb mint a tied) mellem volt, es egy nyar alatt annyit nottek hogy nem volt jo a melltartom es a korulottem levok is eszrevettek. utana meg 2 even keresztul mind nottek, 19 eves koromra mar mki el volt amulva, eloszor 80B utana 85C-re nottek, 2-3 ev alatt. most 20 eves vagyok, szerencsere nem nonek tobbet ahogy latom mert ennel nagyobb tenyleg nem kene. a kulonos h nalam meg a csaladban senkinek sincs nagy melle, max feleekkora!! ugyhogy ne keseredj el. ez nem tudom ha igaz, de sokan eskusznek ra hogy miota van szexualis eletuk nottek a melleik. en nem latok nagy osszefuggest de pl en is azon a bizonyos hirtelen novos nyaron lettem szexualisan aktiv (habar akkor meg csak petting formajaban) szoval lehet igaz. en meg igy sem hiszem, szerintem csak veletlen egybeeses. minden estere ne ezen keseregj mert az onbizalomhiany sokkal rosszabb mint a kis mell.

2009. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
53%
figyelj! 2oldal 1söü válaszoloja énsem látok szőrt rajta és szerintem az elöttemlévöknek igaza van zsírosabba böröd iylesmi semmi komoly.biztosfog még nőni.
2009. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!