Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pco (policiszta) kezelese...

Pco (policiszta) kezelese fogamzasgatloval vagy anelkul?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok, par honapja diagnosztizaltak nalam policisztas petefeszket (PCO). Egyik nogyogyasz azt javasolta, hogy mutessem meg ezert elentem egy masikhoz hatha van mas megoldas. O azt javasolta, hogy ne nyuljunk ilyen fiatalon meg a cisztakhoz mert akar fel is szivodhatnak maguktol, de ha nagyon zavar, hogy nem all be a menzeszen illetve faj a hasam es hanyingerem van (ami azelott sosse volt ) akkor kikrat egy nagyon alacsony hormontartalmu keszitmenyt. Sokjelyen olvastam azonban, hogu pco-ra nem lennd szabad, azonban olyanokat is talaltam ahol ezt javasoljak a leginkabb. Tapasztalatok velemenyek? Elore is koszonom szepen! :)

2013. nov. 21. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha kimutatott PCOS-ed van,akkor sokkal komplikáltabb és összetettebb a betegséged annál,hogy egy fogamzásgátlóval,vagy műtéttel kezeljék. Nem is a nőgyógyászat,hanem inkább az endokrinológia körébe tartozik.

Menj el a háziorvosodhoz és kérd,hogy küldjön el endokrinológushoz!

2013. nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!