Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kezdjek el borotválkozni?

Mikor kezdjek el borotválkozni?

Figyelt kérdés
nagyon nagy, és sok szőröm van mindenhol... A nunimon is, lábamról ne is beszéljünk, nyáron nagyon ciki volt elmenni bárhova is!! 11 éves vagyok, lány.

2013. nov. 22. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne borotvald..gyantaztass..en 11-12 eves korom ota gyantaztatok..(kiveve a puncimat:borotva) ha zavar kezd el :)
2013. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most!

De alul ne borotváld, hanem trimmeld! Hajnyíróval 1 mm-esre! (így nem fog begyulladni)

Ha alaposan megborotváltad a lábad: ne menj azonnal napra vagy szoláriumba, se usziba, mert 1., le fog égni és örökre csúnya lesz; 2., könnyen összeszedhetsz uszodaszemölcsöt. Pihentesd 24 órán át, ha lehet.

Ui.: szőkítés a lábon nem jöhet szóba?

2013. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lábad és a hónaljad nyugodtan borotváld, de a gyanta jobb lenne.
2013. nov. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szőrös voltam már 11 évesen és szégyelltem.Akkor nyáron el is kezdtem borotválkozni.
2013. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a gyantát epillátort ajánlom kivéve odalenn és tényleg van aki ha ott lenn borotválja akkor begyulladnak a szőrtüszői, nekem ilyen bajom nincs én csak a lábam nem borotválhatom mert ott "gyűlnek be" és nőnek be a szőrszálak.
2013. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egészségtelen a borotválás a puncin!

Van amelyik nőgyógyász be is szól emiatt!

2013. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!