Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kezdjek borotválkozni?...

Hogyan kezdjek borotválkozni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Kezd zavaró lenni a sok szőr a nemiszervemnél. Soha nem borotválkoztam, mit tegyek? Azt se tudom milyen borotvát kell vegyek, hogyan kell csinálni, semmit. Valaki segítsen legyen szíves! 14/f
2013. jan. 28. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom miért zavar ez? Amióta elterjedt a net,azóta lett ez zavaró,érdekes csak a fiatalok körében .

Ez az új divat hullám.Én rengeteget jártam ,járok uszodába ,medencés fürdőkbe ,gyógyfürdőkbe .Nem nagyon vannak 1

személyes tusolók.Többen egyszerre meztelen tusolunk.

kivéve az ilyen korosztály.Senkit nem láttam még hogy borotvált lenne.Lehet hogy a tizenévesek azok,de ők gatyában tusolnak .Ott állnak a szégyenlőség magas fokán,

még egymás közt is .Ide meg jönnek segitséget kérni.

Ne itt kérjed ehhez,vannak neked szüleid,ott próbálkozzál meg ezzel.Jahhh az nagy gáz lenne !

2013. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Talán arra nem gondoltál hogy nem apukámmal élek, hanem anyukámmal, tőle meg ilyeneket nem szeretnék kérdezgetni. És képzeld, zavar, ennyi az egész, ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor ne is tedd.
2013. jan. 28. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy kioktattál.Nagyon sajnálom hogy nem él veletek apud is .De ebbe a kérdéskörbe biztosan nem vonnád be . Ha arc szőrzetedet kezdenéd borotválni,nagyon szívesen segítenék .
2013. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!