Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mekkora a valószínűsége, hogy...

Mekkora a valószínűsége, hogy visszajönnek a tünetek?

Figyelt kérdés

Két hete, szombaton gyakori, véres és csípő vizeletem volt, az ügyeleten hólyaghurutot állapítottak meg. Kaptam rá antibiotikumot, amit a 3. napon abba kellett hagynom orvos tanácsára, enyhe kiütések miatt. A tünetek visszajöttek, az antibogyó maradékát végigszedtem, - szintén orvos javaslatára - az utolsó szemet ezen a héten, pénteken ( okt. 26. ) reggel szedtem be. Rendesen szedtem, nem hagytam ki egyet sem, a kezelés alatt tünetmentes voltam, de tegnap óta néha beszúrt a húgycsövem, csak úgy véletlenszerűen. Vizelés közben nincsenek problémáim, talán enyhén gyakori a vizelési ingerem megint, de sok folyadékot iszom, ez is okozója lehet. Mennyi a valószínűsége, hogy visszajönnek a tünetek, és mehetek megint ügyeletre, ill. írathatok fel egy erősebb antibiotikumot?


16/L



2012. okt. 27. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát elképzelhető. Az jó, hogy sokat iszol, így mosod a húgyutakat. Vegyél medveszőlőlevelet abból főzz teát legalább egy hétig. Jó ilyenkor a nagy dózisú C-vitamin is, az 1000 mg-osból 2x1 vagy a tőzegáfonya kapszula.

Ha van esetleg folyásod menj el nőgyógyászhoz, mert onnan visszafertőződhetsz állandóan.

2012. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és a tanácsokat.
2012. okt. 28. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!