Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász meg tud rendesen...

A nőgyógyász meg tud rendesen vizsgálni ha tegnap hüvelyöblítést csináltam? FONTOS! (most mennék)

Figyelt kérdés
Valahol mintha azt olvastam volna hogy így nem tud rendesen kenetet venni vagy valami ilyesmi? Ez igaz? Nem tudok akkor menni ma, vagy ez nem számít? Így is van folyásom. Vagy hogy van ez? Köszönöm a válaszokat .:)
2013. nov. 26. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi probléma, nyugodtan menj, így is tud kenetet venni.
2013. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia!

kenetet tud venni,csak az eredmény lehet hibás.

magyarul ha van vmi fertözésed nem biztos h kimutatja.

vagy vannak besorolások mennyi a bakterium,és mivel te öblitettél,igy lehet keveset mutat,mig ha nem öblitettél volna,az lenne hogy sok.

2013. nov. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmm értem.. akkor jobb lenne ha mondjuk ma nem csinálnám és holnap mennék? Így egy nap kihagyással már jó eredmény lenne?
2013. nov. 26. 08:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Menj ma és mondd meg, hogy mivel és mikor öblögettél. Az orvos majd eldönti, hogy ez mennyiben változtat az ededményen.


De ettöl függetlenül nem értem, ha tudtad - márpedig csak tudtad -, hogy MA kell a nögyógyászhoz menni, akkor miért csináltál hüvelyöblítést!?!?!?!

2013. nov. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Tudtam, de azt nem tudtam hogy baj. :(
2013. nov. 26. 08:11
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Ezért nem szabad soha mosni a nunciust.
2013. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem anyám is, nagyanyám is mosta és soha semmi bajuk sem vilt! Igaz, hogy nem mindenféle illatosított szuper mosóval.
2013. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vilt = volt
2013. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el semmi problémát nem okoz ez!
2013. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valóban változtathat az eredményem, nekem a nőgyógyászom kifejezetten nem ajánlotta
2013. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!