Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felírna e nekem az orvos...

Felírna e nekem az orvos gyógyszert hüvely vizsgálat nélkül?

Figyelt kérdés
Ha az a gondom hogy nem jött meg 5 hónapja és még szűz vagyok megvizsgál e engem az orvos? Én nem szeretném hogy megvizsgáljon alulról mert túl hülyének és kínosnak érezném, hogy először egy orvos túrkál bennem.Hallottam hogy vérvétel segítségével is meg lehet állapítani hogy mi lehet a gond!
2009. nov. 20. 19:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
tanácsot kérnék!
2009. nov. 20. 19:12
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Meg kell vizsgálnia. Ha nagyon nem akarod hüvelyen keresztül akkor megcsinálja végbélen át. (Nem tudom az jobban tetszene-e)
2009. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tetszene egyik sem.... De ha megvizsgálna akkor ő onnan mit tudna megállapítani? Esetleg tovább küldene hüvely ultrahangra.... Amire ugyse mennék el. Tegyük fel megvizsgál és utánna felír valamilyen gyóyszert?
2009. nov. 20. 19:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyi ultrahangot az orvos csinálja, nem kell máshová menned.

Anélkül, hogy megvizsgálna, honnan tudhatná, hogy mi bajod van? Ha szüz vagy, akkor természetesen óvatosabb veled, meg egy vizsgálat egész más, mint egy intim együttlét. Feltétlen menj el, mert ha komolyabb a bajod, akkor minél tovább vársz, annál nehezebben lehet rendbehozni - és ha késöbb emiatt nem lehet gyereked, akkor nem fogod bánni?

2009. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem fogamzásgátlóra gondolok!!!
2009. nov. 20. 19:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Érzi a méhedet. Érzi, hogy meg van e valahol nagyobbodva, gyulladt-e, érzi a petefészkeidet. Kenet vehet.

Ránézésre nem fogják tudni megmondani mi a bajod.

2009. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor megúszhatom egy vizsgálattal az egészet??? Halottam azt is hogy a szüzeket végbélen keresztül vizsgálják, akkor inkább letagadom hogy szűz vagyok és legyen az aminek lennie kell.
2009. nov. 20. 19:41
 8/14 anonim ***** válasza:

Én se fogamzásgátlóról beszéltem, hanem ha kimarad a menseszed, akkor lehetnek különféle gyulladások is, amik meddöséget okozhatnak.

Mielöbb vizsgáltasd meg magad.

2009. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
éS EZT EGYETLEN VIZSGÁLATBÓL MEG TUDJA ÁLLAPÍTANI?
2009. nov. 20. 19:47
 10/14 anonim ***** válasza:

minden féle képpen menyj el orvoshoz. és kérd meg h legyen óvatos mert szüz vagy és félsz mert ez az 1.

én amikor elöször voltam már akkor sem voltam szűz. mégis megkértem h legyen óvatos meg mindent magyarázzon el mert ez az 1. hogy ilyen helyen vagyok.

amugy meg orvos függő hogy ki mennyire kíméletes. barátnőidtöl anyukádtól stb... kérj tanácsot kihez járnak és mi a véleményük.

2009. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!