Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST során nem kell levetkőzni...

NST során nem kell levetkőzni ugye? Szóval csak a hasammal fognak foglalkozni, nem lesz hüvely vizsgálat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Így van. Csak a hasat kell szabaddá tenni!
2009. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érzékelő kis tappancsokat tesznek a hasadra, ami alól kiforog a babé, mert nem szereti :) élvezheted a pici szívét, csodálatos!
2009. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:)! Holnap megyek, már nagyon várom:D.
2009. dec. 16. 21:21
 4/7 A kérdező kommentje:

Általában mennyi ideig tart a vizsgálat? 10-15 perc, vagy több?

De ha elmozognak, akkor hogy lehet megvizsgálni a kis szívverésüket?

Hallottam olyat, hogy valakinek ettől indult be a szülése. Ez igaz lehet? Okozhat ilyet a vizsgálat?

2009. dec. 16. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Én annyit tennék még hozzá, hogy nekem az NST után közvetlenül mindig volt hüvelyvizsgálat, méhszáj állapota és tágulás. Az NST eredmények mindig normál értéken belül voltak, tehát gondolom ez együtt jár.


40 hetes kismama

2009. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ma már válaszoltam egy ilyen kérdésre (ne haragudj, lusta vagyok még egyszer leírni :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Nekem egyszer se mozgott el a baba a 6 vizsgálat alatt! És hogy ettől beindulna a szülés? Ezt nem tudom, de kétlem.


40 hetes kismama

2009. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én hétvégén voltam, két nap alatt 3*, volt valami gond a kicsi szívverésével. Akkor ijedtem meg a legjobban, mikor harmadik alkalommal egy adott pillanatban síri csönd lett a teremben, a gép pedig --- jelet mutatott. Utána beindult ismét. Meséltem az asszisztensnőnek, aki csinálta. Azt mondta, ilyenkor elfordul a baba és a gépnek újra meg kell találnia a szívverését

33 hetes km

2009. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!