Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amennyiben nem magán rendelése...

Amennyiben nem magán rendelésen voltam nőgyógyászati rákszűrésen, hanem kórházi rendelésen, akkor az eredményért nekem be kell telefonálni, vagy majd ha baj van akkor szólni fognak?

Figyelt kérdés
Mondták, hogy 3 hét múlva lesz eredmény, 4 hete voltam. Nekem kell érdeklődnöm? Telefonon? Személyesen? Az a baj, hogy időpontot a szűrésre is csak 1 héttel később adtak, nem hiszem, hogy az eredmény odaadásáért is újra időpontot kellene kérnem. Kérlek segítsetek mit kellene tennem?

2013. nov. 27. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki, hogy akkor értesítenek, ha baj van, ha minden rendben, akkor nem.
2013. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telefonálnak,ha a rákszűrés nem jó eredményt mutat. Azért érdemes elmenned vagy telefonálnod a leletért,mert a rákszűrés mellett csinálnak tenyésztéses váladékvizsgálatot és ha ott nincs minden rendben,akkor nem szólnak miatta külön.
2013. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hír, az jó hír!
2013. nov. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták, akkor szólnak ha baj van, ha nincs akkor nem.


Azt is mondták, hogy telefonon nem adhatnak tájékoztatást, hanem személyesen kell bemenni a leletért, már ha kell. Ha baj van akkor levelet küldenek, hogy menj vissza kontrollra. A negatív leleteket kiadja az asszisztens, nem kell külön időpontot kérni érte.


János-kórházba tartozom.

2013. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valami gond lenne, akkor értesítenének.
2013. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, akkor lehet betelefonálok holnap reggel. Max azt mondják be kell menjek. Akkor örülök, ha nem hívtak, de most tervezünk babát, és lehet nem lenne baj, ha lenne papírom a negatív eredményről is.
2013. nov. 27. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!