Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez minek a jele lehet? Méhszáj...

Ez minek a jele lehet? Méhszájseb?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes, hogy a méhszájamnál szinte mindig felgyülemlik valamilyen sűrűbb fehér váladék, ami csak szeretkezés közben folyik ki.

Voltam magán orvosnál többször is, azt mondta gomba..különösebb vizsgálatot nem csinált, se tenyésztést. Irt fel kúpot, krémet, gyógyszert. 6 napig kúpoztam, majd 2 nappal utána szeretkezés közben megint volt olyan fehér váladék. gombára utaló tüneteim nincsenek egyébként, nem viszket, nincs égő érzés se folyás. Olvastam hogy ez lehet valamilyen méhszájseb, vagy hormonális elváltozás miatt, nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót 3 év után. Lehet ettől van? Mit kéne tennem? Ha ismét elmegyek orvoshoz milyen vizsgálatot kérjek? Köszönöm a segitséget.



2013. nov. 27. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem méhszájseb, azt látta volna, másrészt annak a típusos tünete nem sűrű fehér folyás. Valami fertőzés lehet, az elmondás alapján akár chlamydia is, amit a sima tenyésztés ki sem mutat. Szimpla tenyésztés és STD panel (PCR vizsgálat többféle sejten belüli kórokozóra - chlamydia, gonorrhaea stb., van vagy hatféle) kéne neked. Az elsőt bármilyen nőgyógyász, az utóbbit a jobban felszereltek megcsinálják, de nem szokott olcsó lenni.
2013. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keress fel egy normáis orvost aki elküld tenyésztésre. A meéhszájsebet lánia kellett volna az orvosnak. Viszont gombából és egyéb bakteriális fertözésböl több féle is van amit csak tenyésztéssel lehet kideriteni.
2013. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nehéz jó orvost találni... mindig magánorvoshoz mentem, mert állítólag jobban végzik a munkájukat, de erről engem egyáltalán nem győztek meg. Mindenképp más orvos után nézek.
2013. nov. 28. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!