Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zöld hüvelyi váladék, mi...

Zöld hüvelyi váladék, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.Zöld váladék jön kb 1 hónapja,van egy enyhe szaga de nem viszket.Megeshet hogy terhes vagyok mert barátommal nem rég lefeküdtünk.vagy csak fertőzés?
2013. nov. 28. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez fertőzésre utal,persze emellett ha nem védekeztetek,akkor a terhesség sem kizárt.Minél előbb lásson nőgyógyász.
2013. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
értem,már két tesztet csináltam mindkettő negatív lett
2013. nov. 28. 19:04
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez fertőzés lesz.

Menj sürgősen orvoshoz!

2013. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nemáááár ... nem is védekeztetek ? -.-

Egyébként nagyon aktuális lenne hogy elmenj a nőgyógyászhoz,egyúttal írathatsz fel fogamzásgátlót .Ha már ilyen korán "felnőttél " légy felelőség teljes .

2013. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Egyébként a zöldes hüvelyi folyás konkrétan trichomonas fertőzésre utalhat, ami egy nemi úton terjedő kórokozó, szóval gyanús, hogy ha neked ez volt az első együttlét, de a barátodnak nem, akkor tőle kaptad el, ha neki nem te voltál az első.

És ilyen esetben mindkettőtöket kezelni kell! Mert ha ő nincs kezelve, visszaadja neked.

Egyébként most tényleg, mivel védekeztetek? Mert ha semmivel, akkor fertőzésed is lehet és terhes is lehetsz.

2013. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
mind a ketten együtt vesztettük el a szüzességünket és nem ez az első alkalom és sajnos nem mindig védekeztünk de mindig odafigyeltünk
2013. nov. 28. 19:16
 7/19 anonim ***** válasza:

Ellentmondás!: nem mindig védekeztünk, de mindig odafigyeltünk. És akkor mégis mire figyeltetek oda? Ha nem védekezel, akkor terhes lehetsz!

És most komolyan még kérdezi valaki, hogy miért nem kell 15 éveseknek szexelni? Hát ezért! Mert felelőtlenek!

2013. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok hogy felelőtlenek voltunk és megbántam soha nem fordulhat ilyen elő csak ezt éljem túl
2013. nov. 28. 19:23
 9/19 anonim ***** válasza:
A zöld folyásnak nincs köze a terhességhez. Ettől még terhes is lehetsz, de hüvelyi fertőzésed BIZTOSAN van. Nyomás az orvoshoz!
2013. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. nov. 28. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!