Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez, bőrgomba? Hogyan...

Mi ez, bőrgomba? Hogyan kezeljem, már nagyon régóta okoz problémát. Többi lent

Figyelt kérdés

ott alul azon a bizonyos testtájékon van egy rész ahol néha viszket is kicsit és olyankor hámlik fehéresen a bőr, és alapjáraton is berepedezett és száraz a bőr..nagyon irritáló és persze csúnya..azt gondoltam bőrgomba, vagy 1 hónapja kenegetem canestennel, de akármit csinálok, nem javul semmit, és még nőtt is a területe...mi ez, és mit csináljak vele? másféle kezelést tudtok? orvost ne is mondjatok, nem tudnék menni egyedül, anyunak meg tuti nem mondom el/mutatom meg :| gáz helyzet... segítsetek légyszi:(

17/L



2013. nov. 28. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ekcema,psoriasis vagy egyeb borbaj....azert nemhasznal a canesten....
2013. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket. de rágoogle-iztem ezekre, egyikre se hasonlít, hálistennek nem ennyire durva. de ha meg sima bőrgomba, akkor miért nem használ a canesten?:(
2013. nov. 28. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gomba 1 hónap alatt nem gyógyul meg. Főleg akkor nem ha már régebb óta van rajtad. Legalább 2 hónap a kezelés, de lehet még több is. Napi 3 alkalommal kend be a területet. Egyébként el tudsz menni egyedül is a bőrgyógyászatra. Nem hiszem, hogy ha megmondod anyudnak, akkor meg is kellene neki mutatnod.
2013. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt nem tudtam. és ilyen krémeket lehet vény nélkül venni?
2013. nov. 28. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Értsétek már meg, hogy a Canesten nem minden fajta gombára jó! El kell menni orvoshoz, aki a megfelelő gyógyszert írja fel!
2013. nov. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Canesten jó lehet, mert egy széles spektrumú gomba elleni szer, de nem túl erős, az is lehet, hogy neked kevés.

De lehet, hogy valami ekcémás, vagy allergiás panaszod van.

Mióta van ez, 1 hónapja?

Nem váltottál mosó/mosakodó szert, vagy nem hordassz azóta műszálas bugyit?

2013. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem, a körülmények ugyanazok:) már kb 1-másfél hónapja van ez..
2013. dec. 7. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!