Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az ha ott találok...

Miért van az ha ott találok kicsit valamiket?

Figyelt kérdés
Ma ott lent nagyon elkezdett szúrni és kicsit megpiszkáltam! ezután ahogy megnéztem az ujjam láttam hogy egy fehér kb 1 cm vékony mozgó valami az!! azóta találtam még 2-őt!! szerintetek miért van ez? ha lezuhanyzók nem lesz több?? félek!!:'((
2013. nov. 29. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

ez pici fehér kis pöttyöcske szerű,mert akkor az szmegma és minden nőnél van,ezért fürdünk,hogy ezt letísztítsuk,lemossuk.


De ez a szmegma nem mozog.Szóval nem tudom ilyen mozgó valamiről írsz,hogy mi az,pontosabban kellene fogalmaznod.

2013. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem bélféregnek hangzik. Menj orvoshoz, kapsz egy tabit és elmúlik.
2013. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és pontosan milyen az a szmegma??
2013. nov. 29. 20:54
 4/10 A kérdező kommentje:
de a bélféreg magától nem múlik el mert szégyellem!! de tényleg!!:((
2013. nov. 29. 20:57
 5/10 automatakoktel ***** válasza:

Ha mozog akkor nekem is féregnek tünik. Ne szélgyelld. Emberek vagyunk olyan körülmények között, hogy minden bajunk lesz. Ha ezt szégyelled, magát a jelenkori emberiséget szégyelled. Ne tedd.


Különösebben ne is félj, a WHO szerint minden negyedik ember férges. Ha nem mész orvoshoz, keress alternatív megoldásokat rá. Ha nem vagy benne biztos hogy féreg, akkor fényképezd le, és mutasd meg valahova, akár ide is.

2013. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jöhet a fénykép. És tényleg nem kell szégyellni. Erről senki nem tehet, akár mosatlan gyümölcsről is elkaphattad, vagy kevéssé higiénikus ember után fogtad meg a kapaszkodót, vagy bármi ilyesmi. Nyugi, az orvos egymillió ilyet látott már, és ő is tudja, hogy nem te vagy a hibás. Viszont magától nem múlik el (viszont szerencsétlen esetben az egész családod is elkaphatja...), tablettás kezelés szükséges!
2013. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
El kell menned a háziorvosodhoz. Azért kell orvoshoz menned, mert a bélféreg gyorsan szaporodik és rengeteg lesz belőle.
2013. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is bélféreg, és csatlakozom azokhoz, akik azt mondják, hogy menj orvoshoz! Ezt nem kell szégyellni!
2013. nov. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bélféreg esetén a családot is kezelni kell, tehát mindenféleképpen orvoshoz kell menni. Mindenki elkaphatja tőled és magától mg se gyógyul.
2013. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a gyógyszertárba lehet kérni féregirtó tablettát,anyukádnak szóljál és vegyetek ilyen tabletát.Írd be orvostudakozó a google-ba és ott tudsz orvosok között választani és nekik is felteheted a kérdésedet és hogy mit tudnak ajánlani én megpróbálnám a helyedbe.
2013. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!