Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikor fogok...

Szerintetek mikor fogok először menstruálni?

Figyelt kérdés
Már 12 éves vagyok és nagyon várom !! Ti hány évesek voltatok ekkor ??
2013. dec. 2. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11,5
2013. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem vagyunk jósok.:)

én olyan 12, 13 lehettem

2013. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én konkrétan pont a 14-et töltöttem. Várod vagy sem, ezt nem lehet befolyásolni és meg kell valljam, van negatív oldala is, alhasi görcsök, migrénes fejfájás, feszült hangulat... Mindenesetre több dologtól is függ: pl. mennyire vagy testileg fejlett és persze szervileg is, na meg ugye még örökölni is lehet valamilyen szinten...
2013. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet pontosan meghatározni,de 16 éves korodig nem kell aggódnod.

Én pont 16 voltam.

2013. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Gyémántlány ***** válasza:

Én tizenkettő voltam.

Nagyban befolyásolja a dolgokat a genetika, tehát számít, hogy anyud mikor menstruált először, mert nagy eséllyel te is hasonló időpontban fogsz. Nekem például 29 nappal korábban jött meg, mint anyukámnak, de ez nem nagy különbség.

Az első menstruációt lehet, hogy már előre meg fogod érezni, (nekem így volt) hiszen sok az "árulkodó jel". Ha egyszer csak azt veszed észre, hogy lágy, nagy mennyiségű fehér folyadékot látsz a bugyidon, ez már jelentheti azt, hogy közeleg a "nagy pillanat". A hirtelen növés, (növési fájdalmak, tudod) és, ha egyik napról a másikra látványosan nagyobbak lesznek a melleid, az is jelezheti azt, hogy kezdesz megérni.

Ne siettesd, mert nem olyan kellemes, és hidd el, nem ettől leszel nagylány. Az fejben dől el, ezt ne felejtsd el. :))

2013. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nos ezt nem lehet meghatározni. Kinek mikor jön meg.. Én 11 éves. voltam mikor elôszön menstruáltam.
2013. dec. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16 éves korodig kell megjönnie az első menstruációdnak, de hogy ténylegesen mikor fog megjönni, azt nem lehet tudni. Nem írtad mennyire vagy fejlett.
2013. dec. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17 éves korodig normális, bármikor is jönne emg.
2013. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
1-2 honapja fájnak a melleim és már egy fél éve szorosodom
2013. dec. 4. 14:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért ezek már előjelek! Lehet hogy nem kell sokat várnod.
2013. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!