Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor fogok menstruálni...

Mikor fogok menstruálni szerintetek? Ti mikor menstruáltatok először?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám, kap kiegészítést is mert nincs elég tejem.Kb minden 2. etetés anyatejes csak. Így szerintetek mikor fog megjönni? Lehet így is csak hónapok múlva vagy valószínüleg így én hamarabb fogok menstruálni?
2011. aug. 15. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Így valószínűleg hamarabb fogsz.


De a kiegészítést nem így kéne, hanem: minden etetést szopival kezdeni és utána a tápszer. Így lenne arra esélyed, hogy megszaporodjon a tejed és valószínűleg még hónapokig nem is jönne meg.

2011. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom , csak sajnos elalszik cicin..szinte nem is akar szopizni, max csak cumizni rajta :(...így marad a lefejés...de persze rá teszem csak hát nem sokat eszik így ....fejni meg nem igazán tudok annyit....
2011. aug. 15. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám anno 2 hetes korától kapott kiegészítésként tápszert is, és így 3 hónapos koráig ment úgy, hogy kapott még némi anyatejet is. Nekem így szülés után a 9. hónapban jött meg előszöramenszim. Egyébként én úgy hallottam, ami nálam is bejött, hogy a szopcsi elhagyása után fél évre jön meg először. És valóban úgy csináld, hogy minden etetést cicivel kezd, azt a picit is hadd szívja ki, és utána annyi tápszer, amennyi jólesik neki.
2011. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hónapos volt a babám mikor megjött.

Barátnőmnek 4,5 hónapos, csak anyatejes.


Amúgy honnan tudod,hogy nincs elég tejed?Mikor elalszik a ciciden mennyi ideig alszik,mikor ébred, hogy éhes?

Tápszerből mennyit eszik egyszerre?

2011. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az elején szinte minden baba alszik a cicin. ilyenkor csináld azt, hogy amikor legközelebb felébred, megint a cicit kapja (ha nem szívta ki), ha megint elalszik, akkor megint cicivel kezdtek. és ha végre kiszívta, utána jöjjön a tápszer. kitartás kell hozzá, de szerintem pár hét és be fog nálatok állni a rendszer
2011. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akár óránként tedd cicire!

kérdedre válaszolva:

A szülés után 3,5 hónappal jött meg, 6 hónapig csak anyatej.

majdnem 2,5 éve szoptatok, havonta menstruálok.

2011. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha minél többször mellre teszed annál több tejed lesz, és lehet, h a mensid is csúszni fog. Én 3 hónapja szültem és még nem jött meg, a barátnőmnek nyolc hónap után jött, ez egyénenként változik.
2011. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokáig bealudt a cicin,és én is pótoltam tápszerrel, de ez nem mindig lesz így, ébresztgesd, majd utána fejj,és meglátod, jön majd a tejci és nem lesz szükség tápszerre.
2011. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!