Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem hüvelygombám van,...

Szerintem hüvelygombám van, de nem szeretnék orvoshozmenni. A tünet csak annyi h a folyásom darabosabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
viszketni nem szokott. mit tudnék tenni h az orvost kikerüljem? és a páromnak is kell akkor gyógyszert szednie? és ha igen milyet? köszi előre is :)
2008. júl. 11. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eggyíüttvoltatok akkor őt is megfertőzhetted.Canestent próbáld meg
2008. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és a barátomnak mit kellene szednie?
2008. júl. 11. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A szaporítószerveidre vigyáznod kell, ez nem olyan dolog, mint a torokfájás, amit simán kikezelsz otthon is.

Én a helyedben felkeresném az orvosom, mert gondolom jársz valakihez, ha már nemi életet élsz.

Ha esetleg sokat kellene várnos a dokira (mondjuk csak egy hét múlva van időpont), akkor menj patikába, mondd el, hogy mi a helyzet és biztosan javasolnak recept nélkül kapható készítményt, de ezek maximum a te tüneteidet szüntetik meg és ott is azzal fogják kezdeni, hogy menj orvoshoz. Elmondás alapján nem fog kiderülni, hogy pontosan milyen gombád van, egyáltalán az-e, vagy egyéb fertőzés, mert sajnos bőven van miből válogatni. Épp ezért nem írnék konkrét nevet, mert nekem kétszer volt hasonló problémám, mindkettő esetében más más volt a gond, bár a tünetek hasonlóak voltak, ennek megfelelően más-más gyógyszert, krémet kaptam és a partnerednek is a te orvosod fog valamit felírni.

Ne félj, se nem ciki, se nem kellemetlen, nem te leszel az első ezzel a problémával és lesz még sokkal durvább dolog is az életedben!

Jobbulást!

2008. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!