Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz...

Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz. (Ez lesz az első). Le kell borotválni a nemiszervet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Teljesen csupaszítsam le, vagy az elég ha a bikinivonalat leborotválom a többit meg rövidre levágom? 15/L

#nemi szerv #borotválás #nőgyágyászat
2013. dec. 3. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A természetes állapota annak a területnek a szőr.

Nem is értem, hogy miért gondolkodik el valaki azon, hogy orvosi vizsgálat miatt leborotválja. Ha jobban érzed magad csupaszon, akkor a t

2013. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leborotválni sehol sem. Persze ha egyébként is szoktad, akkor csináld meg a vizsgálat előtt.

De csak ezért nem kell. Elég ha előtte megmosakszol és tiszta bugyit húzol.

2013. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

*te dolgod, hogy leborotválod, de az orvoshoz nem azért mész, hogy élvezze a látványt.


Véletlenül elküldtem mielőtt befejeztem volna.

2013. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leborotválni!

A nőgyógyász nem azt várja el, hogy szőrtelen legyél, az neki édes mindegy, hanem hogy tiszta legyen! Előtte tisztálkodj meg, a figyelme onnantól fogva arra fog korlátozódni, amivel elmész hozzá, vizsgálat, problémák megoldása, stb.

2013. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :)
2013. dec. 3. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2013. dec. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem kellene borotválnod, orvosok szerint is egészségtelen. Van olyan orvos, aki be is szól ezért neked!
2013. dec. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak az orvos miatt nem kell leborotválni
2013. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!