Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok erről? Nektek...

Mit gondoltok erről? Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés

Már évek óta visszatérő hüvelygombával küzdök és a páromon is néha kijött. Az orvos azt mondta, hogy a páromat is ki kell vizsgálni. Csak nagy győzködés után tudtam rávenni, hogy menjen el a kedvemért vérvételre (mert fél tőle) és vigyen vizeletet. Folyton azt hajtogatta, hogy de neki úgysincs semmi baja, felesleges ez a vizsgálat. Én meg mondtam neki, hogy de legalább miattam megtehetné, mert az én egészségem forog kockán. Elmegy, mert rávettem, de csak jövő héten, mert akkor lesz szabadságon. Addig meg nem tudom mi lesz, mert ezt meg húzni halasztani sem kellene, már jobb lett volna, ha a héten letudjuk.

Csak az elején rosszul esett, hogy nem azt mondta rögtön, hogy persze miattam elmegy.


2013. dec. 4. 16:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy csak túlreagálom és ez normális? :)
2013. dec. 4. 16:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve hülyeség, hogy nincs semmi baja, ha rajta is kijön. Meg tőled is simán elkapja, főleg, ha neked visszatérő. És vajon neked miért visszatérő, ha nem ő fertőz vissza mindig? Elég izé dolog tőle. De ne rágódj ezen, a lényeg, hogy rászánja magát végre.
2013. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért állítja, hogy semmi baja, mert rajta csak párszor jött ki, csípett neki pár napig aztán elmúlt és így gondolom azt hiszi tünetmentes, de szerintem meg nem. Csak neki könnyebben gyógyul, mert neki külsőleg van, nekem meg belsőleg. Nem rágom magam rajta, csak jövőre lesz a lagzink. Később, mit várjak Tőle? Ha már most ilyen. :(
2013. dec. 4. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyreszt a pasik tobbsege utal orvoshoz jarni. En egy evig gyozkodtem a ferjem, hogy menjen el az ortopediara, mert faj a laba. Masreszt viszont csak akkor menj hozza, ha boztos vagy az erzeseidben, mert minel elorebb jartok az idoben, annal tobb a rigolya. (Mindenkie) Szoval ha biztos vagy benne, hogy rigolyasan is szeretni fogod, es hogy o is teged, akkor hajra. Ha nem vagy ebben biztos - mint ahogy most elbizonytalanodtal, hogy vajon azert nem akar-e orvoshoz menni, mert nem vagy szamara eleg fontos, akkor meg varjatok azzal az eskuvovel.
2013. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az érzéseimben biztos vagyok, mert nagyon szeretem . Ezt jó hallani, hogy akkor ez nem ilyen egyedi dolog, hanem a férfiak többsége ezt így fogja fel. Akkor most már tudom, hogy ezt nem szabad túlreagálnom, mert ez normális és nem azért ilyen, mert nem szeret csak férfiből van. :)
2013. dec. 5. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én pasimat is nagyon nehéz rávenni, h elmenjen bmilyen orvoshoz. A munkatársam barátja is dettó ugyanilyen. Úgyhogy nem egyedi eset, h egy férfi nehezen szánja rá magát h orvoshoz menjen.
2013. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!