Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intelligens tampon! Ti mit...

Intelligens tampon! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyáltalán nem hülyeség! Ha tényleg hasznos és tényleg kimutatja hogy van e valami baj a nemiszervünkkel akkor egyből tudunk intézkedni orvoshoz menni stb. Szerintem ez nem rossz, hogy kitalálták.
2012. jan. 31. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ez még csak fejlesztés alatt áll.
2012. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt se tudom, hogy mi az! :)

De ha tényleg ilyenekre is jó a használata, akkor nem lehet egy rossz találmány.

2012. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Állítólag tavasszal már lehet kapni.
2012. jan. 31. 12:16
 4/7 A kérdező kommentje:
ÉN a reggeliben láttam és itt olvastam utána: [link]
2012. jan. 31. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz dolog, az biztos.
2012. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem se és állítólag az ára 1.000 ft-nál olcsóbb lesz. Szóval pár száz forintot tuti meg fog érni ha tényleg hasznos és jól működik.
2012. jan. 31. 12:29
 7/7 anonim válasza:
Legyen igazatok, hogy ez hasznos lesz, de szerintem a borsonline nem a legmegbízhatóbb honlap. Kicsit félrevezető lehet, mert pl. ha valaki fél, hogy rákos, de nem mer/nem akar kiadni nőgyógyászra pénzt és akkor majd vesz egy ilyet, hogy na majd akkor ez megmondja. Viszont minden ilyen dolog bizonyos hibaszázalékkal dolgozik, az újdonságok általában többel és ha valaki mondjuk beteg, de a tampon fals eredménye miatt nem megy el orvoshoz, az nem jó... :(
2012. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!