Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem érnek össze a melleim!?

Nem érnek össze a melleim!?

Figyelt kérdés

Úgyértem, akkor sem ha felveszek egy push up melltartót.Lejjebb igen, viszont fent nem, szóval ha felveszek egy nagyobb kivágású felsőt, úgysem látszik ki semmi.

Pedig jó nagy és feszes is.

Nincs valami trükk? Valami speciális melltartó vagy valami?



2013. dec. 7. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a méretekkel kéne kísérletezned? Próbálj fel mindenféle méretet, ne ragadj le egynél.
2013. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg ha szorosabbra állítod a pántot és keresztbe teszed őket, akkor még jobban kiemeli a melleket, vagy vegyél fel pár számmal kisebb melltartót, akkor tuti összenyomja őket.

Mondjuk nem értem miért akarod őket "nyomorítani". :/ Szerintem ez nem eget rengető probléma, hogy nem érnek össze, sokaknak nem ér össze, nekem sem, de ha akarnám se tenném, elég kényelmetlen lenne úgy.

2013. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CODE3 ***** válasza:
muti egy képet abban a melltartóban
2013. dec. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
nem kötelező mindenkinek r*bancnak öltözni
2013. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a r*bancnak öltözésről van szó, de gy vagyok vele, hogy már ha egyszer ekkora keblekkel áldott meg az ég, had mutogathassam :D
2013. dec. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!