Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az, hogy valakinek felfázás...

Az, hogy valakinek felfázás miatt nem lehet gyereke mikor derül ki?

Figyelt kérdés
úgy hallottam, hogy történhet ilyen. és ma korizni voltam, elfelejtettem derékmelegítőt vinni és nem öltöztem be túl melegen, fájt is utána a hasam, főleg ott 2 oldalt. a petefészkeknél.. az lehet, hogy emiatt nem lehet gyerekem? és ez mikor derül ki? hogy? valami speciális vizsgálat folyamán? nem lehet valahogy előre tudni? 17L
2013. dec. 7. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gimiben a fizikatanárom kedvenc témája volt ilyentájt, a lányok felelőtlensége. Márminthogy nem öltöznek az évszaknak megfelelően, pont ott alul az érzékeny részükön. Nem hittem volna, hogy ez még a mai napig téma. De hogy vigasztaljalak is: ettől a kis meghűléstől még lehet gyereked, de fogadd meg, hogy ezentúl ott is melegen öltözöl. Ami roszabb, hogy a lényoknál együtt értelmezik a felfázást, a fertőzéssel, ami együtt már rosszabb dolog. Kersek neked egy weboldalt, olvass a dolognak utána.
2013. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasgasd

2013. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha időben és megfelelően kezelik a felfázást, akkor nem okoz meddőséget.
2013. dec. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megfogadom :)
2013. dec. 8. 14:29
 5/6 A kérdező kommentje:
hogy lehet megfelelően kezelni?
2013. dec. 15. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal a gyógyszerrel, amit orvos ír fel, és sok folyadékkal!
2013. dec. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!