Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek olyan,...

Volt már valakinek olyan, hogy a felfázás miatt lett valami baj a babával?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

10 hetesen kapott el minden nyavalya, tök ideges voltam. Még az ételallergiám is kijött mellé, úgyhogy nagyon rossz volt minden.

Most a lányom 2,5 éves és makk egészséges.

2013. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, a méhszáj zárt volt, nem lett baja
2013. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és nállatok hogy zajlott? hanyadik héttől, milyen tünetek? egyből mentetek dokihoz? írt gyógyszert?
2013. jan. 31. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú, már pontosan nem emlékszek (3 éve volt), de azt tudom, hogy nem kaptam gyógyszert! Lázra azt mondták vegyek be valamit, de csak ha 38 fölé megy. Amúgy semmit nem adtak.

Kicsit elhúzódott így a betegség amúgy, kb. 2 hétig elég rosszul voltam (de mint írtam ehhez hozzá jött az allergia is, amire szintén nem szedhettem semmit, csak kálciumot).

2013. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is hétfőn leszek 8 hetes.... holnap megyek dokihoz.. hát nem tudom mit mond majd!!! Mer olyanom van, hogy pisilek és nincs semmi baj csak mikor kiürül a hólyagom és lefekszek és nagy levegőt vesz szúr a hólyagom meg a húgycsövem!!! Nem fáj csak kellemetlen érzés!!!
2013. jan. 31. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem 13 hetesen 3 napra fektetett be a dokim kórházba, mert felfázás miatt 3000-ről 3100-ra nyílt a méhszájam. (Volt a felfázás miatt egy kis folyás, és a gyulladástól nyílt).

Azóta itthon vagyok, és már maradok is táppénzen, mert amúgy táncot tanítanék... Az meg így véget ért...

A babának semmi baja, de nagyon vedd komolyan, mert sokkal sérülékenyebbek vagyunk ilyenkor!Vigyázz magatokra! Ö nem tud szólni, hogy ANYAAAAA FÁZOOOM!

Jó babavárást!

15 hetes kismama

2013. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12. hét környékén volt, és amint pisiltem, már újra kellett, állandóan, de csak pár csepp jött és fájdalmas is volt. A doki nem adott gyógyszert, csak azt mondta, hogy igyak amennyi vizet csak tudok, kb. 4 litert. 3-4 napig tartott, máskor soha nem volt ilyen problémám.
2013. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!