Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy mennyiségű, színtelen/feh...

Nagy mennyiségű, színtelen/fehéres folyás, mitől lehet ez? A szaga is elég kellemetlen.

Figyelt kérdés

"Kívülről" minden rendben van, nem viszket, nem fáj, semmi rendelleneset nem tapasztaltam, egyszerűen annyi, hogy pár hónapja több a folyásom mint a normális. De ez is csak időszakosan, hol jelentkezik, hol nem, és néha erős szaga is van.. Kérlek ne azt írjátok, hogy menjek orvoshoz, csak arra lennék kíváncsi, volt-e már valakinek hasonló panasza, mit csinált vele, mitől múlt el,... Gyűlölök nőgyógyászhoz menni, kb 10 hónapja voltam utoljára, akkor minden rendben volt.

Mivel az, hogy nem viszket, nem fáj, nem utal fertőzésre. Arra gondoltam, valami hüvelyflóra helyreállító késztményt veszek, hátha csak ez a gond.. Nem tudom mi lehet ez. Volt már valakinek hasonló problémája? Kérlek segítsetek. 20/L



2013. dec. 8. 20:11
 1/6 anonim válasza:

Nekem volt már ilyen.Szerintem felfázás,terhesség tünete is lehet,immunrendszer legyengülése.Nem vagyok orvos,nem tudom pontosan :D

Nekem akkor volt ilyen,amikor nem aludtam annyit vagy menstruáció előtt szokott.Az lehet ,hogy felborult a hüvelyflóra egyensúlya.Nem szedtél valami antibiotikumot?

2013. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Sok mindentől függ. Hormonok. Az emberi test nem egy gépezet, hogy mindig akkor és annyi lesz pl. a fehérfolyás. Tudjuk, hogy peteéréskor kicsit megváltozhat az állaga.

Esetleg az irrigátort kipróbálhatod, de ne rendszeresen :)

2013. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az erős, kellemetlen szag nem normális, utalhat pl. bakteriális vaginosisra. És az nem jár viszketéssel.

Orvoshoz kellene menni.

2013. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, én orvoshoz mentem vele. Te ne menjél. Barkácsold meg.
2013. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned, mert a kellemetlen szag lehet fertőzés jele akkor is, ha más tünet nincs. Nem az előző válaszoló vagyok!
2013. dec. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem szedtem semmilyen gyógyszert és a terhesség és kizárva. Az életem stresszes és tényleg keveset pihenek, ez eszembe se jutott volna, lehet, hogy tényleg csak erről van szó.. Igazából nem olyan durva a probléma, csak kellemetlen. De azért kicsit megnyugtat, hogy másnak is volt már ilyen baja, akár az alváshiány,felfázás stb miatt.. Köszi a válaszokat!

Ja és a "barkácsolós" kommentálónak: én mindenféle rosszindulat nélkül kértem, hogy osszátok meg velem tapasztalataitokat, mert lehet hogy többre megyek mondjuk egy másnak már bevált gyógyteával, mint egy orvossal, aki úgy sem néz a dolgok mélyére, csak felületes kezelést ad.. Nem akarok általánosítani, csak nekem elég rossz tapasztalataim vannak az orvosok terén. :(

2013. dec. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!