Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi baj lehet? 6 hetes terhes...

Mi baj lehet? 6 hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
Crohn beteg vagyok ami hasmenéssel jár,eddig tök jó voltam, terhes lettem, és a doki azt mondta jot tesz a terhesség a betegségemnek mert csillapodni fog a baba miatt a szervezetem, de minden forditva van, nagyon megy a hasam, eddig semmi bajom nem volt mi lehet az oka?
2013. dec. 9. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az orvosodnak. Legtöbb esetben a terhesség "jót" tesz a Chron-nak. Lehetséges,hogy összeszedtél egy vírusos fertőzést,attól van most hasmenésed,főleg ha ezen kívül nincs egyéb,a Chron-ra jellemző tüneted.
2013. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ettél olyasmit,ami meghajtott.
2013. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de mindenesetre igyál sok folyadékot és pótold az elveszített vitamin és ásványi anyag készleted.
2013. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen énis virrusra gondoltam met rettentő nagy herpesz jött ki az orromon remélem nincs semmi gond ,köszönöm a válaszokat
2013. dec. 9. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és vegyél Gaszto 825 port a patikában.
2013. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,tényleg az lesz,ha herpesed is van. A terhesség miatt eleve gyengébb az immunrendszered. Nagyon sok folyadékot igyál,vegyél Smecta port(azt terhesség esetén is szabad szedni)és ha lehet pihenj. Mivel terhes vagy,ha 2-3 nap után nem javul a dolog,menj el orvoshoz! A betegség gyakran többet tud ártani a babának,mint az esetlegesen kapott gyógyszerek.
2013. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként valamelyik nap hallottam a TVben, van egy füves bácsi és mondta, hogy a Crohn betegségre is van teakeverék,amelytõl meg lehet gyógyulni.Nem tudom, hogy hasznos -e, de ha teheted tegyél rá szert.
2013. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. dec. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!