Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S.! Menstruálok. Először...

S. O. S.! Menstruálok. Először. Mit tegyek? Hogy mondjam el apának?

Figyelt kérdés

Most vettem észre hogy ömlik belőlem a... ez nem meglepi,már vártam...de..:

Apával élek,(jó a kapcsolatom vele,de hát,ez mégis tabutéma.....) nincs itthon betét!! Zsebpénzemet meg nem rég költöttem el,tehát nem tudok venni.:( :( segítsetek,nem bírom sokáig!!:((


2013. dec. 10. 14:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Addigis tegyél oda sok zsepit vagy vattá ha van otthon. Szólj apukdnak minél elöbb nincs ebben smemi ciki, tudja hogy ez normális. Kérd meg hogy minél elöbb vegyetek betétet. Suliban nem adtak? nekünk annó adtak hogy tuti legyen otthon ha megjön.
2013. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De szégyenős vagyok apu előtt.Meg...meg nem merem..Tettem oda "sok" wc papírt,de nagyon megvan,és kb 10 percenként végem.:(( És most jött meg tehát suliban nem adtak.:(
2013. dec. 10. 14:59
 3/28 A kérdező kommentje:
és apa 18 : 00 -kor szokott általában érkezni.:( (munka) de amúgy sem mernék szólni.:(
2013. dec. 10. 15:00
 4/28 anonim ***** válasza:
62%

Szólj neki nyugodtan, nincs veszteni valód :D De most komolyan, mi történhetne? Csak nem fog leszidni apud, hogy "ne menstruáljá te kis taknyos!" :D

Amúgy grat, ivarérett lettél :)

2013. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok :333
2013. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%

Most menj át a szomszéd nénihez, vagy a szomszédban lakó nálad idősebb lányhoz, kérj átmeneti "gyors-segélyt".

Amikor édesapád hazamegy este:

"Apa, az a helyzet, hogy ma délután hirtelen nagylány lettem. Nagyon gyorsan jött, nem voltam felkészülve, kölcsön-kértem a szomszédból. Légyszi adj pénzt, be kell vásárolnom és a kölcsönt is meg kell adnom!"

2013. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Figyelj ez csak neked ciki. Apukád felnőtt, ő másképp látja ezt a témát. Mond meg neki, hogy női problémáid vannak és szeretnél pénzt betétre. Ennyi, más megoldás nincsen.
2013. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
72%
Szólj neki, úgyse titkolhatod. Hidd el ő jobban zavarban lesz, mint Te vagy. Ez teljesen természetes, nincs benne semmi szégyellnivaló. Örülj, hogy egészséges vagy.
2013. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
èn fél ève menstruálok :D én se mertem elmondani..4 napig nem is mondtam pedig tudtam hogy el kellene..nekem volt betètem..adtak a suliba..dee aztán elfogyott .. ugy mondtam el hogy nagyon görcsöl a hasam es megkérdezte hogy megjott? es mar csak mondtam h igen:D
2013. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ez nem ciki, még akkor sem ha szégyenlős vagy. Ez a nőiesség velejárója, minden nőnek van, az élet része, és ezt apukád is tudja.

(ha nem tudsz mit mondani, mondd neki csak azt, hogy apu menjünk el a drogériába, szeretnék venni valamit. majd úgyis meglátja hogy mit veszel, megtudja és kész)

Ha a zsepi és a wc papír már nem bírja, használj törölközőt, vagy egy régi rossz pólót.

2013. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!