Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam el a tesi...

Hogyan mondjam el a tesi tanáromnak hogy menstruálok és görcsöl a hasam és szeretnék felmentést kérni?

Figyelt kérdés
Férfi a tesi tanárom szeret viccelődni én vagyok a kedvence. de hogy mondjam el neki? Nem fog hülyének nézni? :O 6.-as vagyok.
2013. márc. 19. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Így mond el neki, ahogy itt megírtad. Ez természetes dolog. Főleg, hogy tudja is, nem lógós vagy. Csak bátran.
2013. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát tudom hogy valahogy így kelleném elmondani de nekem ez nagyon ciki mert tök vicces a tanár és ha valamit komolyan gondolunk akkor elkezd röhögni!-.- csak a fiúkat veszi komolyan
2013. márc. 19. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Írass igazolást az ellenőrzőbe hogy eü okok miatt nem fogsz tesizni és mutasd meg neki. Ezt el kell fogadnia.


Amúgy meg csak pasi, de nem hülye, szóval tudja hogy mennek a dolgok.

2013. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak az a gáz h csak 3-at lehet íratni egy hónapba és az már megvolt:// ha szólok akkor engedi meg de nekem ez ciki! :/ az osztályba eddig csak nekem jött meg. és ők nekik még nem kellet ezen végig menniük:/
2013. márc. 19. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog bele kötni, ha ilyen jó fej! Ha mégis, akkor orvosi igazolást vigyél legközelebb.
2013. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg neki! Nekünk is fiatal, helyes tesitanárunk van aki kb. 5 évvel idősebb nálunk. Neki simán megmondjuk, hogy mi a problémánk. Van, hogy azt mondja menjünk ki az öltözőbe nyugodtan ne üljünk ott a terembe.
2013. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Húú nálunk altalánosban minden lány kb 2 hetente menstruált a tesi tanárnak. Olyan zavarban volt ebben a témában, hogy nem merte azt mondai hogy héé te mult héten is erre hivatkoztál vagy épp 2 hete:)))
2013. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy mondd el, ahogy leírtad! Mivel felnőtt emberről van szó, ő is tudja mi a menstruáció, hiszen gondolom neki is vannak nő rokonai.
2013. márc. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha tudja, hogy egy lánynak 1 hónapban csak egyszer van ilyen, akkor kételkedni fog, hogy neked már negyedszer...
2013. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
háát köszi . de olyan ciki.-.-"
2013. márc. 20. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!