Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, SOS, ez iszonyat,...

Segítség, SOS, ez iszonyat, normális dolog ez?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom CNS hüvelykúpot csináltatott a patikában, ezt írta fel a gyulladásomra. Ami még nem derült ki hogy gomba, baci probléma, vagy esetleg húgyuti fertőzés. Kaptam antibiotikumot, gombásodásra gyógyszety, plusz ezt a CNS hüvelykúpot. Ma tettem fel az elsőt és úgy érzem belepusxtulok.... Rettenetesen ég, csí, maró érzés van az egész hüvelyemben.... Aludni se tudok tőle. Semmit sem találtam róla, normális dolog ez???? :(
2013. dec. 10. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem normalis. Hagyd abba a hasznalatat, alaposan oblitsd ki a huvelyed es holnap hivd fel a dokit. Ha tudsz, menj vissza a patikaba. Lehet hogy valami lejart sz.rt kevertek a cuccba, vagy felreneztek valamit. Ne hasznald!
2013. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elmentem kiöblíteni, az egész vér vörös, annyira bedagadt vagy nem tudom hogy csak a kisujjam fért be, és csont száraz az egész. Lehet valamelyik összetevőjére allergiás vagyok? Mit csináljak ha nem múlik el reggelre?
2013. dec. 11. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Kamillás ülőfürdőt illetve kamillás lemosást ajánlanék (ha belül rossz, akkor csak kívül), illetve menj vissza a dokihoz vagy érdeklődj a patikában hogy mitől lehet.
2013. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi lett?

Még mindig ég?


Szerintem amúgy gombád lehet.

De tény, hogy rosszul reagált a szervezeted a kúpra.


Valami krém kellene a hüvelybemenetre.

Canesten pl

2013. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még mindig ég de nem olyan mértékben. A hüvelyem még mindig csont száraz. A hasam az fáj mint mikormensi előtt ez a mindjárt megjön érzés. Ultrahangon csak annyi rendellenesség volt hogy a hólyag és a méh körül kevés folyadék volt, ami gyullads. A leletek még nincsenek kész csak hétfőre, ezért még nem tudja hogy baci vagy esetleg gomba, de azt kizárta elsőre. Kaptam Levoxa antibiotikumot, meg Femiflot. 8-17.00-ig dolgozom csak utána tudok elmenni megint, telefonon nem tudtam még elérni. Gondoltam hólyaghurutra, rengetegszer volt neekem régebben, de most nem fáj, csíp a pisilés, és vér sincs benne :(
2013. dec. 11. 12:04
 6/8 A kérdező kommentje:
mármint nem fáj és nem is csíp a pisilés.
2013. dec. 11. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
A CNS egy nagyon jó készítmény, azonban nem szabad égnie. Valószínűleg allergiás lehetsz valamelyik komponensére! Haladéktalanul menj vissza az orvoshoz, mert másik szert kell kapnod!
2013. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okozhatott ez most valami nagyobb galibát, vagy ronthatott a helyzeten? Sokkal jobban fáj a hasam mint amivel felkerestem hétfőn a dokit. Akkor csak nagyon erős fehéres folyásom volt, plusz szúrós érzés volt a hasam alsó részén. Semmi égő csípő érzés :( az antibiotikum mikor kezd el hatni? Már a 7ből 2-t beszedtem. Lehet hogy nem is baktérium, vagy olyan baktérium ami erre az antibiotikumra rezisztens? :(
2013. dec. 11. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!