Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az lehet baj, ha nem márkás...

Az lehet baj, ha nem márkás tampont használok?

Figyelt kérdés

Megjött, és fáj a hasam, a Tesco pedig messze van, így a közeli kisboltban vettem tampont, de nem olyan nagyon márkás, vagyis eddig nem hallottam róla...Fay, 8 db-os, 189 Ft. Lehet tőle bajom?

16L :)



2013. dec. 11. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz bajod, ne aggódj! Ezeket a dolgokat normálisan bevizsgálják, beteg csak akkor lehetsz ilyen úton, ha nem mosol előtte kezet, vagy valami... Semmi baj nem lesz attól hogy nem ob. én sem márkásat használok, és nem igazán vettem észre különbséget márkás és nem márkás között.. illetve de: az árát.. ez volt az egyedüli különbség. :D
2013. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor rendben, köszi:)
2013. dec. 11. 19:41
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor rendben, köszi:)

Megkérdezhetem, Te milyen fajtát használsz?')

2013. dec. 11. 19:42
 4/7 anonim válasza:

Miért lenne tőle bajod? :O

Mindíg gondolj arra, hogy azért van az a termék a boltok polcain, mert azt már 100x átellenőrizték, tesztelték, és megfelel aminek kell.


Remélhetőleg. :)

2013. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most jelenleg azt a nevezetűt vettem hogy "Norma". 290 ft 1 dobozzal, 16 db-os. De vettem már ilyet korábban is, nem volt vele problémám. Ezen kívül a Tescoban az all about body nevezetűt vettem sokáig, az sem volt rossz, ha pedig a márkásakból vagyok kénytelen választani, akkor a Naturella. Az még elfogadható árban, és jó is. Az ob semmivel sem volt másabb, mint írtam is, csak az árában... ha időben cseréled, egyik sem fog pöttyöt hagyni. :) 1.es voltam. :) 24/n
2013. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. dec. 11. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit köszönni! :)
2013. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!