Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkellene mennem az orvoshoz?

Elkellene mennem az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Az a problemam hogy tobb mint ket hete van menszeszem(menstruacio)!es mar nagyon kezdem unni, kedvem az semmire nincs, idegesnek nem vagyok ideges de faradt vagyok mindig es ugyerzem hogy egesznap tudnek enni es meg ugyse lakok jol!Mindenkepp elmennek nogyogyaszhoz, de varom hogy muljon el ez a betegseg...vagy ne varjak?mi a velemenyetek!
2009. nov. 24. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem ne várj!Nem biztos hogy nagy baj van de a saját megnyugtatásod miatt is érdemes lenne elmenned.Nekem egyszer a fogamzásgátló miatt volt hasonló 3hét mensi 1 hét szünet.Le kellett állnom vele.Már csak azért is érdemes lenne elmenned mert ha sokáig vérzel nagyon le fogsz gyengülni.
2009. nov. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erzem hogy mar az utolsokat rugom...de meg azert is elmegyek egy kis tornara, en mar 1eve abbahagytam a fogamzasgatlot!es kb fel evig jott rendszeresen minden honapba...most egy honapig nem jott es utanna megjott de annak lassan 3hete semmi guritas nelkul:S
2009. nov. 24. 08:17
 3/6 anonim válasza:
Egy cipőben járunk, nálam is több mint 2 hete van a "vendég". El kell menni, mert ez semmiképp sincs rendben. Én is próbálok a héten időt szakítani rá.
2009. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az nem jo!de vajon mi lehet a problema?mindjart nem marad verem...es a szervezetemnek kell a sok tapanyag az utobbi 3heten 4kilot hiztam...neked vannak valami fura tuneteid?
2009. nov. 24. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
az igen!!:( hogy lehet 3 hétig menstruálni??:) nem zavaró?:S
2009. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de az!de csak azert mert tudom hogy ez nem termeszetes,maskepp nem zavarna:D megtanultam elni vele:)
2009. nov. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!