Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzeknél miért kizárt a...

Szüzeknél miért kizárt a méhszájseb?

Figyelt kérdés
Régóta küszködöm folyással, amit eddig egyetlen gyógyszer sem oldott meg. Az akkori orvosom valószínűleg elfelejtette, hogy nem élek nemi életet, ezért tükrözést (így mondják?) alkalmazott (kellemetlen is volt...), és azt mondta, hogy méhszájsebem van. Mikor ezért visszamentem, elküldött azzal, hogy biztosan félreértettem, mert nem írtak be semmit a gépbe. Egy másik orvos azt mondta, hogy teljesen kizárt a méhszájseb, hiszen nem voltam együtt még senkivel. Márpedig én azt olvastam, hogy hosszabb pH-eltolódás után igenis felléphet ilyesmi. Most teljesen tanácstalan vagyok, mert azt mondták, hogy ha nem találnak a kenetben semmi fertőzést, akkor úgy hagyjuk... Pedig a nálam lévő folyás nem a normális kategóriába tartozik. Teljesen tanácstalan vagyok. Lehet, hogy a kórház helyett magánrendelésre kellene elmennem?

2013. dec. 12. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, mert nekem is volt, folyás okozta nálam is. A kenetben nálam sem találtak semmit.

Én már kitapasztaltam hogy ahány nőgyógyász annyi vélemény... nekem pl. lefagyasztották a sebem (akkor már nem voltam szűz), és utána tejsavas irrigálással egészen jól tudtam kezelni a folyást. Bár egy idő óta megint van....

2013. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magánrendelés manapság igen javallott.
2013. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tampon is okozhat méhszájsebet, ha szűz lányok használják.
2013. dec. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha nem tervezem mostanság elveszteni (nem járok senkivel), akkor is megoldható a dolog? Mármint úgy is elvégezhető a beavatkozás? Egyáltalán hogy vegyek rá egy orvost, hogy komolyan vegyen és megvizsgáljon rendesen?
2013. dec. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!