Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti is kaptatok MiLányok-os...

Ti is kaptatok MiLányok-os always csomagot? Tampont lehet szüzen hasznáni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
igen lehet hazsnálni, de van akinek nem megy addig fel amig szűz. Én is igy voltam. De sok lány simán tud még szüzen is. Probáld ki ha épp jó erösen megvan ha nagyon nem sikerül ne eröltesd.
2013. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Én nem nem tudom ki kap meg ki nem ha egyszer küldenek akkor mérnem mindenkinek? Èn nem kapok pedig szügségem lenne rá! Dehogy is azért találták ki a ob mini-t hogy olyan nagy gyerekekenek vagy nagylányoknak aki tampont akarsz használni mert az ob ami felnőtteknek van kitalálva az a nagy nem fér be a hüvelyedbe mert még kicsi a 'lyukad' :D hozzà de idővel használhatod olyan 10-16 éves között a közepest valaki a nagyot valaki meg a minit használja remélem segìtettem
2013. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Bocsánat elrontottam a nagy ob-t azt már a 16-... és idősebbek használjak
2013. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért azt a vacak o.b-t reklámozzák agyba-főbe... Az applikátoros tamponok sokkal könnyebben felhelyezhetőek, nem dörzsölik ki a hüvelyt és higiénikusabbak, mert nem érintkezel közvetlenül a tamponnal. Suliban így praktikusabb. Mind a tampaxnak, mint a rossman saját márkás facelle tamponjának van applikátoros változata. Az ob-nek is van, de bazi drága és sz.r is.

Mini tampont lehet szüzen is használni, de a nagyobbat nem ajánlott, mert kihúzásnál, amikor megtelik nehezen jöhet ki. A tampax ebből a szempontból is jobb, mert nem keresztbe, hanem hosszába tágul.

2013. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2013. dec. 14. 09:06
 6/7 anonim ***** válasza:
tényleg sokkal jobbak az applikátorosak mivel tuti oda megy a tampon ahova kell mennie. Én a rossmannosnak az applikátorba belarakom az ob tampont mivel ami benne van az gagyi. Külföldön szint csak applikátoros van és sokkal higiénikusabb is a felrakása.
2013. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, csak ha belerakod, akkor már elvesztette a sterilitását:))

A tampax viszont nem gagyi és hosszában tágul, ami szűkebb lányoknak és szűzeknek nagy előny.

2013. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!