Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp 2. csomagot kaptatok?...

Hipp 2. csomagot kaptatok? Kupon volt benne?

Figyelt kérdés
Kiváltottam a 2. HIPPes ajándék csomagot kuponnal. Azt írták, hogy a második dobozban szintén lesz kupon, amivel a következőt kell majd kiváltani. Hogy nézett ki ez a kupon, mert én a csomagomban nem találtam, így továbbit se tudom kiváltani. Mi a teendő ilyenkor?
2013. ápr. 16. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tisztelt Szülők!


Sajnálattal informáljuk Önöket, hogy a Rossmann üzletekben kiváltható Hipp 2-es, 3-as, 4-es számú Hipp ismertető csomagokat megszüntettük, ezért az idei évtől már nem tudunk küldeni 2-es (4 hónapos kortól kiváltható), 3-as (8 hónapos kortól kiváltható), és 4-es (12 hónapos kortól kiváltható) Hipp kuponokat.


A tavalyi évben kapott 2-es, 3-as, 4-es számú kuponokat még ki lehet váltani a Rossmann üzletekben lévő készlet erejéig.



Hipp Mamaszolgálat"


- mondja a gugli.

2013. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahhha! Szóval az összes Rossmannban megszüntették, mert akkor ezt még nem mondták. Én az utolsó ilyen dobozt hoztam el a lakóhelyemhez közeli üzletből. Ezek szerint kivették a kupont belőle. Hát mindegy. Azért jó lett volna a többi is...
2013. ápr. 16. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már alapból csak egyet kaptam, már az első csomagba nem volt 2es kupon. fél napig kerestem mire itt világosítottak fel hogy a semmit keresem :)
2013. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a csomag tartalma is furcsa volt (2.csomag, 8 hónapos), volt benne egy bébiétel 4 hónaposnak, és egy bébiétel 12 hónaposnak. Nem volt benne ismertető sem, pedig az előzőben volt Hipp-es prospektus. Kupon nem volt ebben.
2013. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is pár napig átnézegettem a doboz tartalmát, hátha elkerülte a figyelmem. Nekem a 2-es csomagban volt 4 hós kortól almapüré, őszibarack nektár, kis Hippes póló, kanál, tea granulát, Kecskeméti és Hippes vásárlási útmutató, 2 csomag Bio combiotik anyatej kiegészítő tápszer.
2013. ápr. 17. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok, akkor nem ugyanaz van a csomagokban sem! A miénkben csak a két bébiétel volt, és kész. A 4 hósat már megette :)
2013. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!