Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom, ha nem...

Mi lehet a bajom, ha nem felfázás?

Figyelt kérdés

Állandóan pisilni kell, de nem csíp, és tudok is. Csak pár cseppet, utána jobb pár percig és megint kell. Volt egy kis hőemelkedésem is, 37.2. Mostmár csak 37.0, amit nem tudom hogy hőemelkedésnek vegyek-e, mert a ciklusom második felében mindig magasabb szokott lenni a hőm. A derekam is nagyon fáj, meg most a fejem is elkezdett. Bár a fejem sokszor fáj szóval nem biztos hogy összefüggenek a tünetek. Először felfázásra gontoltam a gyakori viselési inger miatt, de voltam orvosnál és nem az. A terhesség is kizárt. De akkor mi lehet?

18/L


2013. dec. 12. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet kezdődő hólyaghurut. Nekem is most pont ez van, de a nőgyógyász és az urulógus nem jut dűlőre... Tényleg hogy gyulladás de mitől? Sztem urulógushoz menj, de ha van erős folyásod akkor nőgyógyászhoz is.
2013. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál sok kamillateát!
2013. dec. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kétlem h felfázás, mert már kb. Öt napja tart, és a háziorvosom azt mondta h nem az.r
2013. dec. 13. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell menni urulógushoz, ha a vizeletedből nem tenyyészik ki baci akkor nem a hólyagod a hibás.
2013. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!