Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csíp így? Elkaptam valamit?

Miért csíp így? Elkaptam valamit?

Figyelt kérdés

1 hete szeretkeztünk a párommal és kicsit elsiettük a dolgot ezért kidörzsölődött odalent. Kívül fájt a hol a pénisz dörzsöli a bejáratnál :D

Gondoltam elmúlik hamar de aóta is ha kitörlöm a wc-n vagy hozzáérek elkezd viszket nagyon és ha szexelünk éget. Emiatt nem is tudunk szexelni mert eléggé kellemetlen.

De már jobb a helyzet mint volt de nem múlik el. Mi lehet ez? A sérülés miatt van vagy elkaptam valamit? Kívülről szemmel láthatóan semmi nem látszik, csak én érzem hogy éget vagy viszket. Nem váladékos és nem is szagos. Mit lehet ezzel csinálni, orvoshoz nehezen jutok el a munkám miatt ha lehet megoldanám másképp.



2013. dec. 15. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ez eléggé hüvely gomba gyanús :/ lehet hogy nem büdös és nem is váladékos de attól még lehet hüvely gomba. valami alap megoldásként vegyél canestent.. lehet nincs hüvely gombád de az jót tesz neki bármi is van :) igen nem old meg mindent a canesten de gyors megoldásra jó
2013. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez bizony fertőzés lesz! A sérülés miatt a kórokozók, amik normálisan minimális mennyiségben vannak jelen, most elszaporodtak... ráadásul a pároddal oda-vissza viszitek egymásnak. Haladéktalan menj nődokihoz és szólj, hogy a párodnak is írjon gyógyszert! Tényleg gomba gyanús, de lehet baci is ilyen. Addig, ne szexeljetek, amíg nem kaptatok kezelést!
2013. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!