Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet elkaptam valamit a...

Lehet elkaptam valamit a barátomtol?

Figyelt kérdés

Szépjóestét mindenkinek !

16 éves szüz lány vagyok.2 honapja van barátom .multhét hétvégén kinyalt megujazot.(ö volt az elsö) amit nagyon élveztem.

A vége felé már betette.. de csak pár centi ment be..mivel szüz vagyok nagyon fájt ezért mondtam ne eröltessük MÉG!

azt mondta oké. tényleg csak pár centi ment be.2-3.vagy mint egy tampon méret..(mert azt használok..aztmég birom)

ugye ezaz egész multhét hétvégén volt..ma már Csütörtök van.

2-3 napja visszont rohadtul viszket ott lent.. majdnem mindig.Ha hozzáérek megnyugszik ha gyengeden meg vakarom akkor egy kis ideig jó..majd ismét viszket.

Egy tükröt magam alá tettem és mintha sokkal jobban kilennék tágulva..

Most lehetséges,hogy elkaptam a barátomtol valami 'betegséget' vagy csupán kivagyok erre az egészre éhezve?

kérlek szépen normális válaszokat adjatok..nem merek egyböl orvoshoz fordulni..


2013. nov. 28. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vizezz be egy zsebkendőt és tedd oda, de ne nyomd erősen, csak hogy hűtse, ismételd meg többször, hátha jobb lesz.
2013. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gomba okoz ilyen tüneteket!
2013. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem kizárt pl, hogy a szűzhártyád sérülésére reagál így a szervezeted, pláne ha nem szakadt teljesen.
2013. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
menjek el a patikába es vegyek valami gombaölö gyogyszert? orvoshoz egyböl nem akarok fordulni..bár szerencse anyukám a legjóbb barátnöm is egybe.. ezért ha baj van....:)
2013. nov. 28. 22:19
 5/11 anonim válasza:
100%
hàt èn elhiszem, h nem akarsz dokihoz menni, de asszem muszàj lesz! szerintem vmi gombàs fertozèst kaptàl el a pasidtòl. koszos volt a keze? o màr nem szuz? mert ha nem, akkor elotted tuti vmi beteg csajjal volt. legkozelebb gumiba rakja be neked csak "egy kicsit", egyèbkènt jobb ha o is elmegy dokihoz, kulonben legkozelebb ùjra elkapod. ezek a nyavajàk nem mùlnak àm el maguktòl!
2013. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a fiu a lehetö söszes nöt megdugta.. most 17 éves es edig mindneki lanyt attbaszot..már megváltozot.. de tény hogy sok csajnak bettetteee már..és nem kizárt,ogy guminélkül..
2013. nov. 28. 22:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül..és a védekezésre gondoltatok? Szerintem is gombás fertőzésed van.
2013. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
hàt az ilyen nagy szoknyapecèrek nem vàltoznak meg! èn a helyedben biztos h nem adnàm a szuzessègem egy ilyen baszògèpnek..... àt kène gondolnod, nem?
2013. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Vegyél a patikában pl. Canesten kúpokat ÉS krémet. és naponta egyet helyezz fel magadnak (amilyen mélyre csak bírod), lefekvés előtt, hogy ne jöjjön ki reggelig. A krémet csak külsőleg kend, belülre ne, mert csípni fog és irritálja a kisajkak belsejét. (A barátodat is bekenhetnéd a krémmel.) Amúgy nem csak gombája lehet, hanem trippere. De az úgy tudom, inkább húgyúti fájdalommal járna.

Egyéb ötlet: készíts magadnak ülőfürdőt: körömvirág, apróbojtorjánfű (más néven: párlófű), cickafarkfű, orvosi zsálya keverékből. és ha ebben üldögélsz minden este 1 hónapon át, az is segíthet. (Úgy értem: egy lavór meleg víz és ebbe a leszűrt tea.)

És az is lehet, hogy nem a barátodtól kaptad el, hanem csak ilyen típus vagy, hogy megbolygatástól rosszabbul lettél. (Amúgy nem vagy: karikás szemű típus?)

Még valami: ne igyál alkoholt, rövid italt vagy ne szedj antibiotikumot, mert önmagában ezektől is lehet gombád. (Nem kell hozzá pasi.) Erre szedj probiotikumot pl. Protexin Candid Plust és egyél minden nap egy probiotikus joghurtot, pl. Bakony probiotikus joghurtot (vagy mást).

2013. nov. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ui.: Ha piros és viszket, akkor az nem azt jelenti, hogy ki vagy éhezve, hanem azt, hogy épp most beteg a nemi szerved. Amikor ki vagy éhezve, akkor nem piros, hanem halvány rózsaszín és nem fáj, nem érzékeny.
2013. nov. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!