Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Párom nem tud kikapcsolódni....

Párom nem tud kikapcsolódni. Megoldás erre?

Figyelt kérdés
Párom sokszor kedvtelen, nem akar csinálni semmit, unatkozik, nem akar menni sehova, nincs kedve semmihez, és nem tud kikapcsolódni se. Probáltam már sokmindent hogy ezek megváltozzanak. Sokszor türelmetlen, és negativan látja a dolgokat. Az a baj hogy ezek a dolgok a szexuális életünkön is megérződik, és nincs ráhangolódva. Mit tudtok tanácsolni hogy mit lehetne kezdeni ilyen helyzetbe? Csak értelmes válaszokat kérek!!!
2013. dec. 16. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Mintha az eddigi magamrol olvastam volna :)En ugyanigy voltam.

Nekem segitett az,hogy jelentleztem online nyelvtanfolyamra(skype-on )keresztul,parom elvitt mas varosokba nezelodni,amit tudott,hogy hova mennek szivesen :) Sajnos neki kell belatnia,hogy ez a lusta eletmod csak rossz iranyba vezethet,mert bizony ez lusta,depressziso eletmod.En tudom.Szerintem nekem az segitett legjobban,hogy uj embert ismertem meg a tanarom szemelyeben,es ez mar adott egy loketet,es a tudat,hogy okosodhatok,teljesen visszaadta az eletkedvem:) Azt tudom tanacsolni,hogy probaljatok keresni neki elfoglaltsagot,amit szeret.Zene tanulast,rajzolast,nyelvtanulast,kirandulast,tok mindegy,a lenyeg,hogy rendszer legyen az eleteben :) Kepzeld en meg takaritani sem takaritottam :) Nekem egy honapba telt kilabalnom ebbol teljesen :)

2013. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi meg annyit,nem tudom hol laktok,de vidd el ha van lehetoseged,egy nagyon szep karacsonyi vasarba :) Az 100% ,hogy meghozza a kedvet :)
2013. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy depressziós: Az mindenképpen egy tünet, hogy semmit nincs kedve csinálni! Vidd el mindenképpen orvoshoz, nem direkt szúr ki Veled és magával, ez egy betegség.

Ha nem viszed, akkor ezt szedhetne: Wörishofener Nervepflege. vagy esténként egy citromfű tea. vagy orbáncfű tinktúra. vagy Remotive vagy hasonló gyógynövényes idegóvó szer. és azt is megkérdezhetnéd tőle, hogy mi az (a bármi), amitől jobban érezné magát? Ha azt mondja, hogy pl. napozni egy tengerparton, akkor is elviheted azonnal pl. szoláriumba. Jobbulást neki!

2013. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!